Drenāžas tīrīšana

Tiem kuri grib dzīvot privātmājā ar decentralizētu notekūdeļu apsaimniekošanu ir jābūt gataviem risināt vēl papildus uzturēšanas jautājumus, piemēram kā drenāžu skalošanu. Manā gadījumā vasarā bija viens notikums kad dūņas bija nekontrolēti sabriedušas. Tas visticamāk nonāca drenāžā un īsi pirms jaunā gada tika konstatēts, ka ūdens vairs neiet prom pa drenāžu.

IMG_9508

Apzvaniju dažus no pakalpojumu veicējiem un ja viens saka ka salā nestrādā, tad cits saka ka kaut vai rīt! Tā nu paliku pie http://fluido.lv Atbrauca gan ar kobru, gan ar asinizatoru 2 in 1. 30min un lieta darīta.

Aizdomas apstiprinājās, drenāža bija pilna ar dūņām. Izskaloja un ūdens atkal aizgāja prom. Bingo!

IMG_9510

 

3 thoughts on “Drenāžas tīrīšana

  1. August iekārta? Man tāda ir. Arī bija dūņas. Atrisinājās ar taimera uzstādīšanu rozetei,lai ieslēdzas uz 15 min ik pēc 15 min. Bet vispār,iesaku ar šļūteni paskalot viņu,lai neaizaug un vasarā iebāzt šļūteni notekā,lai paskalo drenāžu,jo paļubomu tur sakrājas gruži. Starp citu, jau divus gadus neesmu veicis apkopi viņai vispār un iet pēc paša apkopes viss labi. Tas tādēļ,ka August pacēla kosmiski cenas šim pakalpojumam un principa pēc nesadarbošos ar viņiem līdz galīgai nepieciešamībai.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.