Rozetes fasādē

Fasāde jau itkā būtu tikai tie vadi karājās – nodomāju pie sevis un nolēmu risināt jautājumu. Ziema arī par sevi neliek manīt un tā īsi pirms jaunāgada apstaigāju visas 13 rozetes. Ņemot vērā terases funkciju paplašināt dzīvojamo telpu vasarā tad arī pieslēgumu skaits ir lielāks nekā cilvēki pieraduši redzēt. Kaut kur lapa pieslēgta, kaut kur telefons lādējas, kaut kur ledus aparāts stāv un ledusskapis..

IMG_9124

Nopriecājos ka Depo atradu rīku kurš tam arī paredzēts. Urbuma augstums 15cm.

IMG_9125IMG_9126

Izdevās protams arī nolauzt

IMG_9127

Nopriecājos par ērtumu šādai fasādei ka var pievilkt elektrību da jebkur un visus instalācijas darbus veikt arī novēloti. Nav nekas jāštrobē un jābaidās par krāsojumu.

IMG_9128

Vilmas XP 500 sērija kāreiz ir 10cm plata kā mani vidējie dēļi.

IMG_9129

Terases garums 23 metri izaicina. Tēti – skaties kā var ieskrieties un bremzēt ar strīpām! Labi ka nav smalka lapegle… Sirds mierīga:)

IMG_9130

9 thoughts on “Rozetes fasādē

  1. Par kroņurbi- es arī pirms pāris gadiem sapratu, ka labāk nekrist kārdinājumā uz pašu lētāko variantu, pat tad, ja šķietami nelielam darbam vajadzīgs. Tie lētie ķīniešu brīnumi visādus jokus dara. Man, piemēram, centrējošais urbis nenolūza, bet sāka locīties un vērpties 😀

    Like

    1. Nav par traku. Nesen pabeidzu pārvilkt visu elektro tīklu pats. Katrai atsevišķai telpai un funkcijai pienākās vismaz savs vads un savs automāts, bet vadu ir daudz. Reizēm uz telpu pat vairāki ja telpa vai funkcija lielāka. Tas noder vēlāk, gan uzturēšanā gan arī kad lielākā vējā sadales tīkls pazaudē vienu no fāzēm.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.