Kad sanāk kaut ko nozagt

Būsim godīgi, katram ir gadījies kaut ko nozagt. Citreiz Tevi pieķer un tad ir jāsamierinās ar sekām un kaut kā jādzīvo tālāk. Šobrīd “aizņemties” ir īpaši viegli, jo esam digitālā laikmetā un pilns internets ar fotogrāfijām, kuras itkā nevainīgi varam izmantot savu komerciālo mērķu realizēšanai – vienkārši sakot piečakarēt cilvēkus un mēģināt pārdot savu kompetenci ar zagtām bildēm. Tā nu gadījās arī šī raksta varonim Mārtiņš Šmits kurš stāv aiz https://www.facebook.com/JurmalasAmatnieks/. Telefona numurs 26338375.

 

18422214_10209501635519641_3363197871775996523_o

*Foto no publiski pieejama feisbuka profila

Kad bija laiks terases būvniecībai es klejoju un skatījos apkārt ko un kā būvēt. Uzdūros vienam video, domāju noskatīties. Un ieraugu savu mini terasi/foto no jaunības ieliktu kaut kādā fakin video kur piedāvā uzbūvēt terasi un kā saprotams lielās ar realizēto projektu, kuru patiesībā ir būvējis jaunietis-es:) Mēs Tev uzbūvēsim!!!

Feiks

Screen Shot 2017-04-29 at 7.55.53 AM

Orģināls

Screen Shot 2017-09-09 at 7.10.10 AM

Esmu no provinces, patālas – tur parasti atrisināja visas domstarpības pirms tiesas procesa, klusām un grupveidā, mediķiem gan pēctam bija darbs. Joprojām vēl ir pazīstami spējīgi cilvēki, bet iet laiks un krimināllikums arī iepazīts, tad nu to domu atmetam uzreiz. Varbūt defektu pārvērst par efektu un džeks grib nekrist kaunā, piedāvāšu ka var palīdzēt pie manas terases un šo faktu ietērpsim pozitīvā rakstā un būsim abi ieguvēji – doma laba, jāmēģina. Sāku rakt un atrodu feisbuku. Sāku saraksti.

1

Džeks baigi aizņemts un var pieslēgties pēc 2 nedēļām, ok, fine. Tad sāku atklāt kārtis un stāstīt ka zagt nav labi, bet to visu var izlabot un “legalizēt/atstrādāt”. Pa vidu vēl tur ir sarakste par blogu statistikām utml, bet šeit publicēšu esenci.

2

Nu re, saprot ka ir nesmukums un piedāvā atladi.

3

Ar to arī beidzas sarakste.

4

Sazvanījāmies, aprunājāmies. Toreiz sarunājām ka atbrauks terasei karkasu sataisīs. Tā arī neatbrauca (viens sataisiju pa 2 vakariem..), turpināju watsapā vēl rakstīt (piedāvāju pie fasādes palīdzet..), tad aizsūtīju arī vienu linku no līdzīgas situācijas. Nu kaut kā Mārtiņam Šmitam tas laikam neaizgāja, tomēr mūs ar Mārtiņu vieno saiknes:)

5

Lieta ir iesniegta arī Patērētāju Tiesību Aizsardzības centrā. ZB jau tie feik celtnieki – un tad vēl ir tādi komentētāji no sērijas – “ko Tu pats visu dari, atdod labāk speciālistiem, viņi zina ko dara..”

 

 

12 thoughts on “Kad sanāk kaut ko nozagt

    1. Stāsts ir par principu kā čakarē tautu celtniecībā.. Watermarks tocna nav jaliek, tas nav tas stāsts:) Man pat ir pagodinājums, ka viens gudrinieks paņem 20gadīga foto ar terasi un mēģina ar to izlikties pieredzējušāks:D

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.