Piezīmes no Kurzemes jūrmalas

Izšāvām uz 7 dienām Liepāja-Ventspils-Kolka-Melnsils-Roja. Kopā sanāca palikt kādās 5 vietās, daļu no tām rezervēju ar Airbnb, itkā strādā arī Latvijā:) Protam līdzi bija paņēmies būvniecības kretīnisms un viedoklis. Tā piemēram šeit caur krāsojumu redzās mūrēšanas šuves. Protams mūri var tikai nošpaktelēt un krāsot, nevajag neko apmest bet tad jābūt stingrai pārliecībai ka mūris ir gana taisns un blokiem ir vienāds mitrums, lai nesanāk krāsai žūt dažādi un neveidotos redzami raksti.

IMG_7181

Ar dievpalīdzību Balex Liepāja:) krišujem!

img_7183.jpg

CheersIMG_7187

Pēc alus vajag hauzīti. Nu principā var arī skrūvēt ar parastajām skrūvēm pogas.

IMG_7190

Lampas arī:)

IMG_7191

Kaut kā virtuvē radās izmaiņas laikam un kārbas bija jāpārnes. Kvalitatīvi:)

IMG_7192

Plūdi, mitrums no augšas?

IMG_7193

Fasādes apgaismojums:) LED. Ekonomisks.

IMG_7209IMG_7210

Kāds var nošpikot trepes uz otro stāvu

IMG_7214

Nekad vairs nedzīvošu vecos angļu vagoniņos. Un vispār Miķeļbāka kempings http://www.mikelbaka.lv/lv/ baigais sūds. Ūdeni saimnieks padod uz krāniem bez filtrēšanas – viņš ir Tērvetes alus krāsā, smird un nedzerams, bailes pat mazgāt traukus. Var jau būt ka tas ir tāds bonuss ar ko pievilināt naturālistus.  Visu kas notek no dušas un izlietnes turpat zem vagona laiž uz zemes. Viss nolietots un durvju ailes 1.75 točna nav priekš manis. Toties patika lielā stiklota viesistaba.

IMG_7222IMG_7223

Turpat netālu var jau pa saprātīgākām naudām dabūt mājiņas. Nezinu cik ilgi viņas tur stāv bet bez cokola sienas nav vēl nopuvušas.

IMG_7247

Un jā. Šim meistaram gribas acīs paskatīties. Šuves, šuves čali!

IMG_7248IMG_7249

Šeit tāpat kā Pamelai silikonu arī nav žēlojuš!

IMG_7258

Kaut kā jau vajadzēja salaist. Nelikt to stiķi stūri, nedaudz apgriezt vienu flīzi stūrī, ielikt/noslēpt griezto malu smukā stūrs profiliņā un aplodu nolaist līdz lejai, lai ir zolīdi.

IMG_7259

Diezgan daudz bija manīti lubiņu jumti. Cik viņi tur? 10-20 gadus? Izskatās ka visur ir 3 slāņi.

IMG_7273

Melnsila Kapteiņa kajīte. Terase vērsta pret jūru mansarda stāvā. + un – ir tas ka zem terases ir bārs, bet mansardā bija forši.

IMG_7275

Risinājums ja Tev caur nojumi aug bērzs

IMG_7276

Varēja taču kaut ko starpa ielikt, kādu gabaliņu ruberoīda

IMG_7278

Vācietim uzprasīju lai izrada grillu. Likās simpātisks.

IMG_7286

Cik saprotu 160EUR un darbinām ar oglēm, veidots viegls ceļojumiem, mzgājams & kompakts. Saimnieks teica tik ka nevar jēdzīgi steiku uzcept jo tas vidus ir ciet, jācepj uz pannas nevis oglēm.

IMG_7287IMG_7289

Tā skaties uz griestiem un no sākuma liekas, ka vot cik lēts risinājums tie striķi, lai šuves aizpildītu! Bet tā spāre tur maksā 6 EUR, striķis no abām pusēm teiksim 10m*1.5EUR=15EUR:) Reāli 2x dārgāk. Ja ieskatās var atrast savdabīgi stiprinātu dūmudetektoru.

IMG_7290

Pieķēru sevi pie neertības staigājot caur logu ar slieksni kurs ir domāts kā izeja uz terasi. Augstums konstrukcijai bija kādi 10cm. Pašam arī ir loga profils šaurajiem logiem, bet tur to augstumu (5cm) nejūt un neķeras kājas.

IMG_7292

IMG_7251

IMG_7254

Visgaršīgākie kartupeļi tomēr mājās!

IMG_7306

One thought on “Piezīmes no Kurzemes jūrmalas

  1. Miķeļbākas kempingam visiem iesaku braukt ar līkumu. Savulaik ar draugiem palikām un saimnieks izteica nepatīkamas replikas, kad minējām, ka mājiņas smird pēc pelējuma. Rupja izturēšanās pret viesiem arī nebija ilgi jāgaida un vakara kronis – sēdēt ar viesiem un tīrā dzert stipro alkoholu un tad manāmā pālī ar savu džipu pa kempinga mazo teritoriju vest 10 pagales līdz ugunskuram. Un par labierīcībām piekrītu – saprotu, ka viss ir darīts ar minimāliem līdzekļiem, bet arī to pašu var uzturēt normālā stāvoklī, vajag tikai gribēt!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.