iRobot Braava 300.sērija

Pārkāpjot no dzīvokļa uz māju vairumam ģimeņu platība palielinās, līdz ar to uzturēšanas laiks un dzīvošanas paradumi mainās. Neesam izņēmums un tika konstatēts ka ikdienas “fast maintenance” nepieciešams kaut kā automatizēt, vai vismaz padarīt interesantāku. Ņemot vērā ka jau esam iRobot fani 5 gadus, tad nolēmām papildināt saimi ar Braava uzmazgāšanas robotu. Atbrauca 5dienas vakarā izmēģināt abus uzmazgāšanas variantus.

IMG_6640

Viens tāds mazāks. Viņš špricē uz grīdas un tad ieslauka salvetē, cik saprotu tās nav mazgājamas un vajadzēs mainīt.

IMG_6642

Otrs mitrina vairāklietojamo lupatu un braukā apkārt. Kā mīnusu var minēt ka nav virtuālo slūžu un būs kaut kā jānorobežo teritorijas.

IMG_6643

Izvēle izdarīta, jādodad pakļa:)

IMG_6691

Tad kad 5 gadus vecais noliks karoti būs jāņem vietā ar gumijas ruļļiem nevis birstēm, cik saprotu labāk sūc iekšā, vieglāk tīrīt un ir efektīvāks.

IMG_6692IMG_6693

Pērkot tiek piešķirti punkti, par punktiem uz vietas aizpildīju anketu un paņēmu papildus lupatiņas un mazgājamo šķidrumu no Scooba modeļa, kurš izņemts no ražošanas. Paākstijos un uztaisiju fiziskās slūžas, kuras var ielikt durvīs, bet tā arī nav izmantotas..

IMG_6722

Lādēšana diemžēl notiek manuāli uzliekot robotu uz stenda, bet tam ir savs izskaidrojums – slapjums mīl elektrību un šis ir drošības jautājums. Reāli ar vienu uzlādi pietiek virtuvei, lielajai istabai un arī mazajām vannasistabām – vajag tik nomainīt lupatas uz uzpildīt šķidrumu.

IMG_6972

Pa kreisi viena tīra lupata salīdzinājumam. Ir iespēja gan sauso, gan slapjo režīmu nomainot birstes.

IMG_6974

Scooba koncentārtu atjaucu lielākā pudelē, lai ir ērtāk to pildīt birstē.

IMG_6975

Ņemot vērā, ka notiek akītva dzīve iekšā/arā un siltajās dienās 2.2m bīdāmās durvis ir līdz galamvaļā sapludinot iekštelpu un terasi, tad diezgan ātri sanāk pienēsāt. Te var redzēt procesā, ka ikdienas netīrumus es pat teiktu perfekti likvidē. Protams no iekārtas nevar prasīt piekaltušus zapts pleķus iztīrīt bet tam mērķim kuram mums tas paredzēt ir reāli labi!

IMG_7054IMG_7055

4 thoughts on “iRobot Braava 300.sērija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.