LAD platību maksājumi

Dažādu impulsu ietekmē tomēr nolēmu vienu pusdienslaiku veltīt braucienam uz Ogri pie vecā labā Lauku atbalsta dienests kurš atbild par Lielrīgas reģionu. Mērķis ir ekspermnta kārtā ieniegt platību maksājuma pieteikumu Kiršiem. Izrādās, ka minimālā kopējā platība ir 1ha, to arī izdodas ar visiem iespējamajiem līdzekļiem salasīt, šķiet dzeltenā līnija ir reāli LAD piefiksētā platība dabā:) Potenciālais iegumus varētu būt 150 EUR gadā, varbūt benzīnam vien pietiktu priekš pļāvēja.. Sports ir sports, vajag ekspermentu! Uz vietas visi baigi laipnie un pakalpojumu saņemt izdodas godam.Screen Shot 2017-05-17 at 5.05.49 PM

Jautrākais seko vēlāk, jo pie šādas shēmas tiek paredzēts ja Jūlijā pie fiziskās apskates kokiem ir jābūt izcirstiem un teritorijai iekoptai kas ir nereāla kombinācija ar visiem šī gada plāniem – pretējā gadījumā soda sankcijas.. Pieņemts lēmums atsaukt šo ekspermentu un likties mierā. Ar pirmo reizi e-sistēmā atsaukt neizdodas. Tiek rakstīts e-pasts, lai cilvēki nebrauc un netērē savu dārgo laiku un nemēra dabā. Vilciens iekustināts un neko atsaukt nevar – brauks un mērīs! Kartējais stāsts par pakalpojumu kuram izstrādei domāja tikai par pieteikšanos, bet par exit workflowu piemirsa.

Screen Shot 2017-05-10 at 4.43.53 PM

Mēģinājums atsaukt Nr2. Ieej sistēmā.

Screen Shot 2017-05-10 at 3.39.05 PM

Spied atsaukt un tur protams papildus instrukcija – ahā suka ņiždal!? UX feils Nr1.

Screen Shot 2017-05-10 at 3.39.08 PM

Zvanu uz numuru un tur prasa, lai pastāstu par iemesliem – saku ka negribu, tad prasa kāpēc utml – nedaudz atgādina klasisku pratināšanu aizdomās turamā statusā:) Kundze tomēr nospiež maģisko pogu (cik saprotu viņa ir vienīgā kas to var izdarīt – iedomājies?) Sarkani paziņojumi, un dubultas pārbaudes seko.

Screen Shot 2017-05-10 at 3.40.18 PM

Nē, trīškāršas parbaudes. UX feils Nr2

Screen Shot 2017-05-10 at 3.40.22 PM

UX fails Nr3 – esmu jau trīskārši atteicies, bet izskatās ka quests vēl nav galā un kādam vēl jānospiež pati, pati pēdējā poga.. Atteikumam ir tikai “Iesniegts” statuss.

Screen Shot 2017-05-10 at 3.40.40 PM

Pakalpojuma pieteikšana: 4 of 5. Atteikšanās – 0! LAD, rekomendēju klasisku usability testu veikšanu, industija runā ka ar 5 respondentiem var atklāt 85% feilus!

FINAL AUDIT RESULTS

Screen Shot 2017-05-19 at 1.48.24 PM

4 thoughts on “LAD platību maksājumi

  1. Ikgadējā pieteikšanās caur to elektronisko pieteikumu sistēmu gan arī ir rocket science, nezinot viņu specifiskos terminus un jēdzienus tur var nojukt ne pa jokam, bloka precizēsana vai kaut kas tāds ir tāda melnā maģija, ka realitātē to ir iespējams izpildīt nevis tā kā pēc loģikas vajadzētu, bet ar mistiskiem apejas variantiem, kurus nojauš un zin vien rūdīti šīs sistēmas lietotāji, pilnīgi noteikti skaidrā pratā to izveikt nevarētu iedomāties.

    Liked by 1 person

    1. tu esi debīls? Te runa par marginālu funkcionalitāti. Viņš, kā jomas eksperts tīksminās par citu neizdarību/kļūdām.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.