Gustava apģērbšana

Lai pie vienas špaktelēšanas arī podu zemapmetuma konstrukcijas tiktu sagatavotas krāsošanai jāsteidz tās apdarīt. Lai gan pēc fotogrāfijām apskatījos kurās vietās var stiprināt pie grīdas ar skrūvēm reģipša profilus tomēr atturējos to darīt:) Divas vienādas konstrukcijas tika apģērbtas pa 2 vakariem. Varēja iespēt vienā vakarā, bet gribējās lai putas sacietē.

12

Riskants pasākums padomā. Saskrūvēt un apšūt nepārbaudot noplūdes. Nācās nedaudz nokalt apmetumu nost, lai uzskrūvētu ventili. Ja atradīšu, ta ierīkošu 100×100 malā revīzijas lūku, bet tajāvakarā pārsteigums bija Depo ka mazākā ir 150×150 kas man neder!

3

Jaunatklājums kurš nekad mani nepieviļ pretēji parastajām pakulām vai baltajai lentai ir šis izstrādājums. Loctite 55.

27510114-felder-loctite55_150m

Speciāli fotogrāfēju, lai neaizmirstās kādi savienojumi jāpērk veikalā.

45

Gustavam nāk līdzi veidnis no kartona, nedaudz pietrūka krāsas, bet parasti es tādas lietas pūšu ar krāsu, ērti un ātri.

7

Visus pārpalikumus laikam izlietoju, līme baltā, hermētiķis melnais:)

89

Tagad paklauvējot ir sajūta par monolītu konstrukciju:) Vēl noies ar labu devu uniflota un būs pavisam labi. Saskrūvēju skrūves pieslēgumu vietās, lai pēc špaktelēšanas var izgriezt.

101112

9 thoughts on “Gustava apģērbšana

 1. Arī es izmantoju Loctite diegu blīvēšanai, pagaidām neviens no veidotajiem savienojumiem nav tecējis … pagājuši ir jau divi gadi. Salīdzinājumā ar pakulām ar smēri – daudz ātrāk process iet uz priekšu 🙂

  Liked by 1 person

 2. Nu par to uzkopšanu iekš WC un vēl jo vairāk iekš vannas istabas telpas man būtu viens koments: Visi kā traki vannas istabas sienas noflīzēt pa perimetru 1,8 – 2,1 m augstumā (tai skaitā arī es pie šiem dīvaiņiem piederu) – pamatojums : Lai vieglāk ir tīrīt sienas. Nu pie vannas vai atklātās dušas vietas es vēl piekristu, bet vai kāds ir tīrījis sienas WC vai vannas istabā. Max grīdu reizi nedēļā. Es neatceros, ka pēdējos 5 gados es sienas būtu tīrījis. Pirms flīzēt – izsver vai nepietiek nokrāsot.
  Par izbīdījumu, es laikam piekristu, ka nav gluži izcili. Bet no praktiskā viedokļa par slaucīšanu zem poda es būtu par.

  Like

 3. Armētā lokanā caurule bojā visu pasākumu, jo ne tuvu nav ilgdzīvojoša, it sevišķi saliekta ar tik mazu rādiusu un no depo.. un prātīgāk būtu bijis ventīli iznest ārpus kastes.
  Visādi citādi, prieks lasīt!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.