Fasādes membrāna

Iznestos logus apvilku ar specializēto fasādesmembrānu un salīmēju ar Gerband Outside DM Tape (386) membrānu savienošanai.

12345

Skrūvēju ar specializētajām gāzbetona skrūvēm

67

Paredzēta nākošgad koka fasāde, pagaidām dzīvos šādi.

891011

Rīta saule uzsildija pirmo loksni un sniegs nošļūca lejā. Ļoti labi – tagad var redzēt līdz kurienei tas kritīs un vai notekas ir pareizi novietotas:)

12

Pēc novērojumiem dabā tas nedaudz ķers terasi:)

13

Atceros to cepienu par pārkari:) Šobrīd kad to visvairāk vajag saule izspīd visai mājai cauri, redzams ka tā pat sasniedz izejas durvis – tas ir 8-9m iekšā mājā. Vēlamais rezultāts sasniegts!

15

Vasarā saule maksimums ir līdz bīdāmās sistēmas slieksnim nekarsējot dzīvojamo telpu, ziemā iespīdot iekšā un sniedzot papildus siltumu/komfortu.

145

5 thoughts on “Fasādes membrāna

 1. …..Atceros to cepienu par pārkari:)…..
  1. Saules gaismu telpā var samazināt aiskari, žalūzijas, logu slēģi u.t.t.
  2. Saules gaismas daudzumu var saglabāt izvēloties grīdas un sienas apdari max. atstarojošu, un telpā izvietojot min. mēbeles
  3. Saules gaismas daudzumu palielināt nevar 😦 ,
  kāds nu būs ar tādu būs jāsadzīvo 😦

  Like

 2. Aizkari vai žalūzijas, kas atrodas telpas iekšpusē, tik pat kā nesargā no piekaršanas vasarā. Man mājā ir gaišas rullo žalūzijas uz dienvidu pusi, tāpēc zinu, ko runāju. Manā ieskatā šāda pārkare ir lielisks risinājums.

  Like

  1. Ja gribās žalūzijas āra tad vajag apjautāties Rolandam no AVU logiem – gan uz logiem liekamas, gan vertikāli, horizontāli braucamas.. Bet man patīk tā kā man:)

   Like

  2. http://zaluzi.lv/lv/display2/image/crop?width=591&height=443&mode=static&category=product&id_row=13&image=gallery%2Fsun-rollo-zaluzi-lv2.jpg&v=1478210984
   Šīs konkrētās žalūzijas kalpo abos virzienos. Vasarā pa dienu neielaiž sauli, bet ziemā pa nakti – vēsumu. Visās pārējās laikā Latvijā ir apmācies, tāpēc žalūzijas stāv vaļā. Un mājaslapā uzrādītie parametri atbilst realitātei. Pārbaudīts, varu ieteikt.
   Pilnībā piekrītu saimniekam: katrs būvē sev tīkamo māju.

   Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.