BALEX Jumts – otrais piegājiens

Sniegs nokusa un bija pienācis arī laiks paturpināt. Šoreiz dabūju vēlvienu aparātu un nu jau ir 2 kurus var salīdzināt. Mēģināju griezt koru stiprinājumus ar abiem, vienlīdz slikti, beigās grieza ar šķērēm:)

123

Tā apmēram pēc tā pirmā izskatās

45

Ar otro arī var kaut ko nogriezt, bet abos variantos metāls izskatās pārāk apmuļāts.

67

Secība šāda – uzliek lāseni

8

Ievēro spraugu, jo tur būs jāievieto pēctam noteka + jāatstāj kāds caurums ventilācijai. Lāsene man īpaša ar snīpi uz kur maucas pati loksne no apakšas.

9

9m loksne tiek dabūta vietā

10

Pretēji paraugiem ar piemīšanu ar kāju izmantojām skaļāku paņēmienu. Ir dzirdēts ka ar kāju piemītos variantos nevienmēr ir pārliecība ka kliks ir aizvēries, tas bija komentārs no viena īpašnieka. Iespējams atkarīgs no brigādes kura uzstāda. Pats arī mēģināju ar kāju uzmīt – nekas man neizdevās. Iespējams 0.6mm metāls tam nepadodas, nezinu. Katrā gadījumā šādi kliks bija ciet un neredzēju nevienu gadījumu, kad būtu kaut ko saskrāpējis, ja nu vienīgi vienu reizi neprāpiju pa dēli, bet pa jumtu:)

11

Stafeti pārņem otrs līdz augšai

12

Pirmais sāk skrūvēt, pārņemu es un augšējais kad aizsitis kliku ciet arī sāk skrūvēt no vidus. Kā jau minēju iepriekš sādas loksnes montāža ir 3 min jautājums.

13

Lāsenei uz snīpja uzvilktā loksne

141516

7 thoughts on “BALEX Jumts – otrais piegājiens

   1. Varu savest ar vienu saules paneļu marketinga cilvēku, kas tevi SPINos un mēģinās iestāstīt ka tev obligāt vajag saules siltumsūkni 😀

    Like

 1. Apakškoru un lokšņu griešanai izmantoju ripzāģi ar speciālu ripu tērauda griešanai, hilti. Griezums ideāls un ļoti ātri. Kores griezu pa divām kopā saliktas tādos virzienos, ka nogriežas katrai pusei vajadzīgajā leņķī un virzienā.

  Like

 2. Sveiks! Paldies par šo blogu, daudz ko aizgūstu savam šī brīža celtniecības procesam.
  Saki, vai tagad pēc nu jau 5 gadu perioda esi apmierināts ar Balex? Šobrīd pētu un Balex ir cenas ziņā pievilcīgākais, vēlējos dzirdēt kādu atsauksmi.
  Paldies.

  Like

  1. Jā, viss ir labi. Liekot arī jumta logus noņēma pāris loksnes un atlika atpakaļ, nav nekādu problēmu:) Pa starpai pats vēl esmu uzlicis pāris citus jumtus draugiem ar tādu pašu profilu.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.