Beramā akmens vate pārsegumā

Ventilācija savilkta, signalizācija arī – laiks siltināt. Strādāju ar http://kalobuve.lv Ģirtu. Par siltināšanu bijām vienojušies jau mēnesi atpakaļ, kad apskatijām objektu. Saņemot piedāvājumu ambiciozi gribēju izskatīt variantu, kad vati ņemu atsevišķi caur paziņām, lētāk sanāca, bet ja pieskaita transportu, tad nekas tur vairs nesanāk. Tā nu es zvanu Ģirtam un saku ka esmu gatavs lai viņš man iepūš:) Pēc aprēķiniem bija 75 m3, 150 pakas ar Paroc BLT. Pēc fakta sanāca 153 pakas. Biezums – 50cm.

Nesiltināts no apakšas: https://www.360cities.net/image/ieksdarbi

Nesiltināts no augšas: https://www.360cities.net/image/bez-siltinajuma

Nosiltināts: https://www.360cities.net/image/ar-siltinajumu-1

1

Rezultāts tāds, ka buržuikas demontēju un pietiek ar siltumu no prožektoriem:) Materiāls pēc taustes tāds kā aita vai pinkains suns:) Pats uz vietas nebiju pie materiāla iestrādes, bet visu izdarija kā ar Ģirtu bijām vienojušies pirms mēneša, prieks ka vienmēr nav jāstāv blakus.

23

10 thoughts on “Beramā akmens vate pārsegumā

 1. Vai ir padomā mansarda siltinājuma risinājums, kad izbūvēsi mansarda stāvu? Vertikālajiem tilpumiem beramais paroc šķiet nav paredzēts. Vai plāno likt plākšņu siltinājumu?

  Like

 2. Es izvēlējos tualetes papīru tā iemesla dēļ, ka tas labāk tiek galā ar gaisa mitrumu, kas, manā gadījumā, noteikti kaut kā tiks no iekštelpām, jo pilnīgi hermētiski vai pat tuvu tam noteikti nesanāca noblīvēt mitrumizolācijas plēvi pie griestiem. Resp. uzņem mitrumu un to iztvaicē.

  Like

 3. Es noteikti neapšaubu izvēlēto materiālu, tikai interesē pamatojums, kādēļ tas vai cits, jo pats nonācu šādas izvēles priekšā nesen. Par ķīmiju – nu ja to ekovati nav plānots ēst vai tajā gulēt, tad nevajadzētu būt problēmām. Ekovates iestrādātāja lapā savukārt noteikti būtu punkts par sliktu akmens vatei, atsaucoties uz akmens vates šķiedru veicinātu saslimšanu ar vēzi.

  Like

  1. Siltinājumu noteikti nevajadzētu ēst:) Ja godīgi, tas šitas liekas tāds reliģisks jautājums – tipa Android vs iOS. Abi materiāli visticamāk ir labi un pilda to funkciju. Tomēr manā gadījumā ir tā, ka es neuztraucos, ka gar skursteni tagad iepūšs kādu lietus lāsi/sniegu (nav vēl pieslēgumu/apdares) jo vate to uzsūks (laikam nav labākais apzīmējums), to pēc tam atdos + plēve nepalaidīs uz tiko uzskrūvēto reģipsi. Celuloze arī “uzsūks” tāpat kā vate, atdos, bet potenciāli zaudēs formu. Ja nemaldos celulozei ir kapilārā transporta funkcija ūdenim, vatei nav, varbūt kļūdos. Galvenais materiālu iestrādāt pietiekošā biezumā. Tagad ir problēma, jo pie ieslēgtiem prožektoriem telpās temperatūra turas tāda, ka nav iespējams krāsot (nepieciešami tikai 10-15 C grādi..) 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.