Iznestie logi fasādē

Iespējams pirmie iznestie logi karināti uz AEROC ar ventilējamo koka fasādi. Kas iesākts, tas jāpadara. Biju pie Rockwool Aivara, izrunājāmies un parādija standarta risinājumu no Rockwool, tas tā – nākošajai mājai vei citiem gudriniekiem. Materiāls ir cieta vare kurā var montēt logus un karināt fasādē bez visādiem pašgudrotiem stiprinājumiem.

12

Manā gadījumā jāizvēlās vate ventilējamām fasādēm, redzams ka virsējais slānis ir cietāks. Izvēlējos risinājumu 2 x 100mm bez melnās membrānas jo to likšu atsevišķi.

3

Pasūtiju 150 gab veidņu materiālu 8x20cm, 22mm biezumā.

4

Custom pieslēguma detaļa

19

Stiprinās ar gāzbetona skrūvēm pie mūra ik pa 60 cm

567

Un ja vēlās var arī pieķert pie loga profila pirmajā un trešajā strīpā

89

Pirmais slānis tika uzmontēts diezgan ātri un stiprinās tikai uz viena dībeļa (ātrumam bija nozīme, minimums ir 2 dībeļi pēc priekšrakstiem). Ņemot vērā, ka tiks montēts arī otrais slānis, tad tas tiks veikts ar papildus drošību

10

Otrais slānis uz 300mm dībeļiem

11121314151617

Kad divi slāņi būs virsū, tad tas viss ieģērbsies fasādes membrānā (vare & pieslēguma profili) un savstarpēji tiks salīmēts ar loga membrānu/lentu, būs noslēgts kontūrs. No iekšpuses pa perimetru tiks likta 3cm cietā vate un fasādes dēlis, kurš tiks skrūvēts pie koka profiliem cauri 3cm vatei. Darbi procesā, dībeļu skaits tiks palielināts. Galvenais bija uzspēt izžāvēt aines no iekšpuses iekšdarbu palaišanai.

18

10 thoughts on “Iznestie logi fasādē

 1. tikai uz dibeliem, bez limes? p.s. ne pa temu, bet tikai tagad pieversu uzmanibu – arhitektura slikti izskatas dazadie logu un durvju augstumi tb augseja atzime

  Like

  1. Ventilējāmās fasādes vati nav nepieciešams papildus līmēt. Ar nevienādiem augstumiem sadzīvošu, būs jāpiecieš, bet gan jau kaut kā izķepurosimies:)

   Like

   1. Gaidu šo risinājumu bildēs. Man ar plāns par Fibo + Vate + dēļu apdare. Tik nav līdz galam skaidrs labākais variants. Pagaidām piedāvāts ir likt krustā 2x 75mm dēli un pa vidam likt vati 2x75mm.Tad uz tā nāk pretvēja plēve, latas un apdares dēlis. Man izklausās, kā būvēt karkasa māju ap mūrēto = dārgi. Tāpēc gaidīšu, kāds būs Tavs risinājums.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.