Apmetuma žāvēšana

Apmetumu pabeidza 5dien, kopā aizgāja tikai uz apmešanu 4 dienas. Jau 6dien sāku rūpēties par žāvēšanu. To daru gan uzstādot mitruma nosūcējus, gan ar 2 buržuikām ko izkārtoja labs cilvēks. 6dienas rīts sākās šādi, labi ka ir uzticamais celtniecības vagons uz riteņiem ar lielu ietilpību:) Paņēmu divus mitruma nosūcējus no citanoma.lv.

1

6dien ap 12:00 objektā vēl viss izskatās slapjš, bet buržuikas jau gatavas cīņai. iepirku lokanos dūmvadus, diemžēl nācās vienai no buržuikām nozāģēt daļu izvada, jo nevarēju pieslēgties tik zemu skurstenim. Atdošu atpakal ar visiem nokanajiem izvadiem kā sāpju naudu.. Ļoti labi noder būvniecības laikā savāktie koka atgriezumi.

2

Pirmais setups šāds, labi ka ir tik daudz kanalizācijas pieslēgumu kur novadīt savākto ūdeni:) Pēc īsas instruktāžas no švāģera, vislabāk tomēr nosūcēju likt durvju ailē ar skatu pret telpu – kļūdu vēlāk izlaboju.

3

Otrā mājā šādi. Oktobra saule telpu piesildīja par 2 grādiem.

4

Pieslēgumus dūmvadiem nopakoju ar pāri palikušo vati no skursteņiem

56

Ienesu mājā arī pagaidu ūdens pieslēguma uzparikti, baigi tuvu tai buržuikai, vēlāk varēs redzēt, ka esmu apklājis ar vati, lai katrsums netiek klāt. Pie sienas neko nestiprinu, tapēc ir tā staļaža uztaisīta.

78910

Pa nakti strādāja nosūcējs vērsts pret šīm telpām. Interesanti redzēt kā mitrums žūst nevienmērīgi un izceļas tikai daži bloki

12

Uz griestiem kondensāts, kas krīt lejā atpakaļ uz zemes. Neuzliekot plēvi telpu nevarētu piesildīt.

13

Pa nakti strādāja arī sildītās, viņam izdevās šāds rezultāts, sausa grīdas strēle un nedaudz arī siena. Iekšā pēc pirmās dienas kurināšanas ir 15 grādi, mazajā mājā 23.

1415

Interesants novērojums par temperetūras atšķirībām sausam un slapjam apmetumam tieši uz tās pašas sienas

1617181920

Pec pusotras dienas cīņas rezultāts manuprāt ļoti labs, izmantoju arī papildus metodi ar manuālo vēdināšanu – sakurināju temperatūru, parādijās gaisā tipa pirts mitrums – atrāvu logus vaļā un to izlaidu ārā – tā kādas 5 reizes dienā.

21222324

Mērķis pēc 2 nedēļām laist špaktelētājus. Šodien špaktelēšanas brigadieris bija pieņemt apmetēju darbu, vērtējums – “viss čotka”.

25

 

8 thoughts on “Apmetuma žāvēšana

 1. Jākurina vēl, jo lielāka temperatūra, jo vairāk mitruma izdalās. Pie 15 savāks daudz mazāk, kā pie 24 grādiem. Bet grīdu neizžāvēsi tāpat šādi.

  Like

  1. Ar grīdu viss būs labi. Izšpaktelēs, izkrāsos – tad varēs montēt katlu māju un sindīt arī grīdas no apakšas ja tur vēl jaut kāds mitrums būs palicis.

   Like

   1. Oi, tu pat nevaru iedomāties kas tur ir. Sagatavo katlenē sienu un lai tev katlinieki sāk darboties.tapat nedēļa pusotra paies kamēr uztaisīs visu.
    Ja negribi lai grīdas segums ir “laiviņa”, tad placenis jāžāvē vismaz 20 dienas.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.