Mašīnapmetums procesā

Nekādas īpašās gudrības gan šeit nav. Tikai jāplāno savlaicīgi ko vēlas paslēpt sienās. Piemēram es kļūdijos ar logu ailēs ieliktajām rozetēm priekšlaicīgi un tagad sanāk 2-3cm apmetums pa virsu. Nu neko – būs 8 cm dziļums kārbai priekš rozetes:) Izmantoju tos pašus vīrus ko Ernests (Viktors 20030036), manā gadījumā uzdevums sarežģītāks, jo līdzenas sienas vajag līdz pat zemei – nebūs kājlīstes kur noslēpt sienas nobeigumu, tas nereti tiek nohaltūrēts apzinoties kājlīstes esamību. Esmu norādijis to gan Viktoram pirms aprēķiniem, gan šorīt vēl personīgi strādniekiem – redzēs kas no tā sanāks. Džeki sāk jau no 7 rītā! Ekspektācija ka līdz 5dienai būs gatavs. Cimperlīgs klients.

Burvju aparāts, uzmet maisu virsū, pieslēdz ūdeni, elektrību un aiziet

img_2780img_2781img_2782img_2783img_2784img_2785

16 thoughts on “Mašīnapmetums procesā

 1. Vispār ir labi, ka apmetumus un grīdas taisa šādā gadalaikā, ka pa nakti temperatūra nokrītas mazāk par 5 grādi? Doma, ka tās javas īsti neizreaģē līdz galam..tipa nav pēc ražotāja tehnoloģijas.

  Like

 2. …nebūs kājlīstes kur noslēpt sienas nobeigumu, tas nereti tiek nohaltūrēts apzinoties kājlīstes esamību….
  Es nekļūdos, mājās nebūs kājlīstes?
  Nu jā piekrītu cilvēces muļķīgākais izgudrojums – bojā tikai skatu un praktiska pielietojuma nav nekāda. Uzmazgājot grīdu žigli nomainām tapetes un lieta darīta. Viss atkal tīrs un kārtīgs.

  Like

 3. Nu, kājlīste vēl noder, lai nosegtu “kompensācijas” spraugu starp sienu un peldošajiem grīdas segumiem (lamināti, n-slāņu parketi). Vēl der kā atdure, lai irobots nesmērē gaiši krāsoto sienu.

  Like

 4. Pēdējās sērijas irobotu pirkt ir vēl nejēdzīgāk par 7to iphone – dārgs un mazinovatīvs. Labāk ieekonomēt pārsimts eur un ņemt 6xx modeli. Tiesa gan – tas sitās pret sienām. Neesmu gan novērojis nekādus smērējošus atlikumus

  Liked by 1 person

 5. Labdien, man jautājums par detaļām. Kā tika nobeigts apmetums gar durvju ailām, un ārējiem stūriem? Kas tās malas tā sagatavoja? Pasūtītājs vai izpildītāji? Kā tika sagatavotas el. kārbas apmešanai? Vadi iekšā, vāks virsū? Kā ar kārbu iestrādes dziļumu? Galvenais, lai nav par seklu iegremdēta sienā?

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.