REHAU HST savā vietā

Kā pēdējo no logiem ielika HST. Kopā džeki notērēja 4 dienas pie visu logu montāžas, rezultāts un montāžas kvalitāte vizuāli izskatās ļoti labi. Atliek vēlāk to visu noslēp vatē, mezgls ir padomā, jāsaņem spēkus to uzzīmēt 3D.

01

Kā redzams džeki pielīmēto putuplastu bez dībeļiem izmantoja kā tiltu uzstādīšanai, tas nozīmē ka praktiskais izturības tests putuplasta līmei veiksmīgi izturēts.

0

13

Sarkanā līnija parāda kur pienāks terase. Uzdevums bija gan HST, gan logu palodzes līniju dabūt vienā līmenī.

4

Ieejas durvis. Caur tām var redzēt cauri kas notiek mājā no meža puses. Neliela nodrošināšanās celtniecības laikā pret sasmērēšanos arī par lieku nenāks. Akurāti pie katras eņģes 2 stiprinājumi.

5

10 thoughts on “REHAU HST savā vietā

 1. cik mm tev tie logi ir iznesti? tas hst ir papildus caur profilu pie parsedzes stiprinats vai tikai uz tiem redzamajiem lenkiem? cik talu ar siltinajuma mezglu?

  Like

  1. HST ir 20 cm plats rāmis, puse sēž iekšā, puse iznesta ārā. Stiprinās uz tiem leņķiem. Pārējie logi/durvis pilnībā iznesti – sanāk 9cm no fasādes

   Like

   1. Vai pilnībā iznestajiem logiem tika kāds putu slānis pa perimetru, vai tika izmantotas briestošās logu lentas + tvaika lentas?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.