Nepamatoti dārgi vai orģināli risinājumi

Pēc komentāriem blogā un kņadas ap manis izvēlētajiem/realizētajiem risinājumie, kuri apvīti ar daudziem racionālu/praktisku cilvēku viedokļiem esmu pamudināts veikt nelielu interakciju. Katram no jums ir savs viedoklis un idejas, katram no jums ir reiz dzīvē izdevies izdarīt kaut ko tādu, kas kāpj ārpus rāmjiem. Tad nu lūk – iesūtiet (kaspars.auzers@gmail.com) bildes kur jūs atkāpāties no standarta izpratnes par būvniecību, saņēmāt dūšu, nospraudāt mērķi un vienkārši izdarijāt kaut ko ambiciozu/orģinālu. Publicēšu tos bez referencēm, vienīgais noteikums, ka tam jābūt jūsu autordarbam, tādejādi parādot ka cilvēki dara arī savādāk! Foto credit: https://c1.staticflickr.com/7/6040/6261516639_5639e8ea79_b.jpg

Pirmais ļoti ekonomiski pamatotais un izsvertais / orģinālais:)

Balkons dzīvoklī.
Dots dzīvoklis ar nepamatoti augstiem griestiem.
Nojaucam vannasistabu, uzbūvējam pa jaunu vannasistabu+papildus toleti un pa virsu tam izbūvējam balkonu.
Liktos kam tam idiotam balkons iekšā dzīvoklī, bet realitātē tā ir 10m2 atvērta tipa telpa /mājas ofiss ar 2,0m griestiem

1

Gaidam nākošos..!

10 thoughts on “Nepamatoti dārgi vai orģināli risinājumi

 1. Hmm, kaut kā neatceros, ka būtu tev sūtījis sava (nu jau vairs ne sava) dzīvokļa bildes un būtu nosaucis sevi par idiotu vai stulbeni. Neatceros arī, ka uzskatītu, ka dzīvoklī ir nepamatoti augsti griesti. Bet laikam zinu, no kurienes kājas aug šim iesūtījumam.

  Liked by 1 person

 2. Lai būtu visa patiesība-10m2 daļā griestu augstums ir 2.2 m (nevis 2.0m), tikpat arī pārbūvētajā vannas istabā. Nevienā brīdī šādu pārbūvi nevar uzskatīt par stulbumu, jo:
  Tika iegūti papildus 10m2 platības, paaugstinot īpašuma vērtību par vismaz 7000 eur
  Tika iegūts papildus tilpums dzīvojamai telpai, kas arī paaugstina īpašuma vērtību
  Izmaksas uz pārbūvi nepārsniedza 2000 eur.

  Tāpēc šis stāsts nav no sērijas: “iemaucu pamatos 30 cm siltinājumu un uz katru rozeti aizvilku pa vadam, lai varu mērīt patēriņu” un nav noliekams blakus un salīdzināms ar taviem risinājumiem :).

  Liked by 1 person

 3. Jā. Skaņoju gan post factum, bet izdariju. Bija jāsagatavo projekts, jāsaskaņo būvvaldē, tad iesniegums zemes dienestā un telpu pārmērīšana, un beigās saņēmu jaunu zemesgrāmatas apliecību un uzmērīšanas lietu. Pa starpai bija arī jāsaņem kreditētāja rakstiska piekrišana izmaiņām, bet tā ir absolūti vismazākā problēma visā procesā. Kopā uz skaņošanas procesu aizgāja ap 6 mēneši un daži simti euro.

  Liked by 1 person

  1. Kas bija dārgākais tajā visa? Parmerisana? Kaut ka atmiņā ka dzivoklja parorganizacijas projekts man maksāja 50ls, pārmērīšanu gan vel neesmu sadarījis.

   Like

 4. Projekts 150 eur, pārmērīšana ar nodevām ar tik pat vai kaut kas ap to. Bija jāpārmēra praktiski viss dzīvoklis, jo bīdītas tika visas sienas.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.