Estrich no GO Grīdas

Visas komunikācijas savilktas – laiks grīdām. Izskrēju pieejamajiem piedāvājumiem cauri un uzmanību pievērsa uzņēmums GO Grīdas – viņi ambiciozi bija nošturmējuši visu ss.lv, nopietni VISU! Un tas nosaukums, jūtas brainstorms pie tā izvides:) Nez vai marketings attaisnos sevi darbos:) Pirmdien zvanīju, 3dien jau klāt – great! Man patīk punktualitāte, atbrauca kā solīja, jo darbadienās man laiks ir ierobežots kā jau visiem..

0

Visu laiku domāju kā viņi noturēs līmeni – starp abām būvēm man nepieciešams vienāds grīdas līmenis, jo vienojošais elements ir terase visā garumā un izejas uz to. Šeit griežas lāzeris.

1

Egils mājā ar speciālu iekārtu pārbauda līmeņus un nosaka zemāko 0 punktu

234

Ar pīkstuli izstaigā visu māju. Vidēji grīdas biezums 7 cm. Ir vietas, kur virs trubām būs tikai 3 cm – saimniecības ēkā stūrī kur nebūs slodzes. Logu ailes vienādā līmenī, vienā vietā tikai ieejas durvis ir par 8mm zemāk. Iekārta cik saprotu ķer lāzera staru un pīkst, manuāli to pabīdot augstāk/zemāt var noteikt precīzu plakni/augstumu.

56

Papildus katrā telpā vēl pa rotējošām iekārtām.

7

Tiks izmantots 600 markas cements, kopā aizgāja 56 maisi un 10 kubi skalota/sijāta grants.

89

No sākuma tiek izveidots perimets ar precīzu 0 augstumu. Viens pīkstina augstumu, otrs velk, trešais spļaudās ar maisījumu:) Novēroju ka vis mazāk pīpē tas kurš velk (uz ceļiem), jo tam darbs ir pastāvīgi 🙂

1011

Slīpēšanu nesagaidīju, bet tas arī notiek ar benzīna aparātu, līdz ar to objektā var arī nebūt elektrības, tikai ūdens gan jāsagādā.

1213

Paņemot rokā tas nemaz nesmērē, nelīp

14

Saspiežot gan atstāj pēdas

1516

Objektā ir 4 trapi, kuri prasa papildus laiku augstumu noteikšanai un čakars ar to izveidi

17181920

No sākuma biju domājis, ka trapus viņi iestrādās, bet kā izrādās tiek atstāta brīva vieta un pie flīžu montāžas ir iespēja to visu noregulēt pašam. Paredzu ka saimniecības telpu vienkārši nokrāsošu, vēl nezinu. Flīzēt 40 kvadrātus neliekas prātīgi.

212223

Rezultāts izcils un viņi attaisnoja agresīvo mārketingu:)

2425

Kontakti. Izmēģināju praksē.

26

24 thoughts on “Estrich no GO Grīdas

 1. apkārt trapiem ieplakas uztaisīja?
  gribēju prasīt vai tiešām zem katla un siltuma akumulatora būs estrich, bet tad pamanīju ka arī izņemta viena puķika kārta lai ir biezāka estrich kārta.

  Like

 2. Jā, šos ss grūti neivērot, bet patīkami, ka nav tikai tukšs mārketings! Ja nav noslēpums, padalīsies ar izmaksām? Man tas vēl priekšā, lai zinu, ko tā reāli plānot…

  Like

  1. Izmaksas 6-7 EUR kvadrātā, tur neko īsti lētāk nevar dabūt, jo materiālos vien aiziet gana daudz + katrs no 3-5 džekiem vēlas saņemt naudu un barot sevi/ģimeni + tēvocim atdot daļu par ieguldījumu tehnikā. Vēl jāskatās cik sarežģīts objekts, manā gadījumā 4 trapi un papildus 2 kubi zem starpsienām un katlu telpā zem paredzamajām slodzēm.

   Like

 3. Klau, nav bail, ka sasals? Vislabāk jau turēt to grīdu tagad slapju, kārtīgi saliet un saklāt ar krāsotāju plēvi lai nežūst. 28 dienas

  Like

  1. Izmazgā zeķes un izliec ārā lai žūs, pēc 28 dienām joprojām būs slapjas:) Ārā šobrīd ir mitrs, pa naktīm salnas izskatās, bet tās šobrī nav nopietni un neķer mūri + pieļauju ka kamēr tur notiek ķimiskais process Estrich vēl ir silts + man ir jau logi 85%

   Like

   1. Nu, tad drīzumā būs raksts par logiem un to montāžu .. pārsteidz mūs – lasītājus ar kaut ko jaunu, interesantu un dažiem nepieņemami dārgu 😉

    Like

 4. Vai atdaliji grīdas betonu katrā telpā, kur uzmūrēji gāzbetona starpsienas?

  Pašam drīzumā jabetone grīdas uz XPS(10cm) zem starpsienām, (15cm) pārējās vietās. Siltās grīdas visā mājā. No sākuma nebiju iedomājies, ka jāatdalās, ka vienlaidus iebetones, bet silto grīdu onkulis, norāda, ka jāveido atsevišķas plātnes, jo staigāšot grīda un lūzīs.

  Like

 5. Iesaku šādu tehnoloģiju, kā izlīdzināt grīdas! Šie džeki zina savu darbu un izdara to izcili! Visiem iesaku šo brigādi! Vienmēr var atrast kopēju risinājumu gan budžeta ziņā, gan vēlamā rezultāta ziņā!

  Like

 6. Grīda tikai ielieta ļoti kvalitatīvi un aši.
  Čaļi atbrauca ap plkst 9 no rīta un jau ap 2 pēcpusdienā bija pabeiguši- man dzīvoklī apmēram 60m2. Pirms tam pa telefonu visu forši apskaidroja,jo es neko no tā nesaprotu,vienkārši atradu internetā,ka ar šo metodi var izlīdzināt grīdu un tad pa telefonu man visu detalizeti paskaidroja.
  Ļoti laba komunikācija, sākumā iekavējās pa dažām dienām,bet par cik man nebija tik steidzami un tīri cilvēcīgi var saprast,ka kāds projekts nekavējas un ir jāpabeidz dažādu iemeslu dēļ, tad es par to nestresoju un tas viss tikai laicīgi paziņots utt.
  Puiši aiz sevis visu savāca un bija ļoti zolīdi cilvēki, ar ko patīkami komunicēt.
  Esmu loti apmierinata ar gala rezultatu & iesaku visiem šo metodi un šo komandu !

  Like

 7. Ļoti punktuāli un precizi. Iepriekš tikos ar Egilu. Izstaigājām dzīvokli, sapratām augstumus un vai viss pārklasies zem betonklona.
  Pirms tam iepriekš telefoniski sazvanijamies, izstāstīju situāciju. Spēja uzreiz saorientēt izmaksas, veicamo darbu ilgumu.
  Džeki ka redzams savas lietas un aroda profesionāļi aiz sevis visu savāca un bija ļoti zolīdi cilvēki, ar ko patīkami komunicēt.
  Esmu loti apmierināts ar gala rezultātu un iesaku visiem, kas vēlas īstenot nodomu par grīdu, kas staigājot vairs nečīkst.
  P. S.
  Projekts 1968. Gada būvēta daudzīvokļu ēka.

  Like

 8. Sveiks! Interesē kādu risinājumu izvēlējies logiem līdz grīdai, tieši kā grīda savienojas ar logu aili. Esmu nonācis līdz šim mezglam savā būvē, un šobrīd ir pārdomas kā labāk darīt. Vai tavā variantā estrich grīda saiet vienā līmenī ar ailes bloka malu?

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.