Silto grīdu kolektora & ūdens sadales kaste

Neatradu kasti vismaz 1m x 1m kurā būtu paredzētas sliedes gan priekš kolektora, gan priekš ūdens apsaistes sadales. Nolēmu notērēt 10EUR finieros un taisīt custom. Kaste no istabas puses aizskrūvēsies un apmetīsies, otra puse būs slēpta drēbju skapī (konkrēti šī puse iet skapī). Samērīju un izgriezu caurumus 22mm silto grīdu trubām (pēctam aismērēšu ar hermētiķi) un arī aukstā ūdens trubām.

2

Šī puse apmetīsies un būs siena.

1

P.S 18 Septembris, 11:39 – saule sāk sildīt, kāreiz kad man piemēram dzīvoklī ir 20 grādi un paliek drēgns.

4

11 thoughts on “Silto grīdu kolektora & ūdens sadales kaste

  1. Es tā nedarītu. Jo, pirmkārt var kaut kas plīst un nopludināt skapi, otrkārt, kāpēc skapī jāvelk ūdens un elektrība. Tehniskās lietas jātur tam paredzētās telpās. Bet, ja nav dzīvojis mājā, tad tādas lietas nesaprast un nesaprast arī, ka māja nav daudzdzīvokļu kaste un vasarā var atvērt visus logus, lai nebūtu karsti. Es mājā bez lieliem kokiem priekšā logiem arī ieliku kondicionieri, taču par trim vasarām esmu ieslēdzis viņu 5 x kopā uz stundu. Bet nu neko, cīnies, cīnies! !!

    Like

    1. Mercitei jāpalasa iepriekšējie raksti, lai vismaz kontekstu dabūtu un nesanāktu tik dumi kā ir tagad sanācis.. Jāliek viss vienā kastē, jo vēlos mezglu slēptu un kompaktu + sistēmas arhitektūra tam no sākta gala ir paredzēta jau ierokot rūpnieciski izolēto maģistrāli, veidojot aili sienā utml. Elektrība paredzēta automatizācijai, enerģijas uzskaitei. Par to logu atvēršanu un kondicionieri, tev ir interesanti sanācis. Kāds Tev sienām pīrāgs ka tik ātri vari temperatūru nodzīt?

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.