Beidzot vainags

Spītīgi gribēju vainagu tikai tad kad latojums un membrāna ir savā vietā! P.S Paldies Ernestam par iespēju trūkstošo gabalu saņemt dāvanā.. Korei solis sanāca 20 cm jo bija aizdomas ka nepietiks materiāla:) Un kaut ko vajadzēja atlicināt arī iešai, lai atbalstītu tvaika barjeru pie pārseguma no iekšpuses uz kuras gulēs siltinājums. Kurš ir ko izmantojis no šīm tvaiciniecēm? http://www.eltete.lv/produkcija/celtniecibas-pleves-jumtiem-sienam/tvaika-izolacija-sienam-un-jumtiem/

img_2162

6 thoughts on “Beidzot vainags

  1. Apsveicu – zvēra darbs!! ..bet izskatās labi! Par tām tvaika plēvēm runājot – vai tajā sakarīgajā rus blogā nebija gala secinājums, ka pat skandināvi pamatā izmanto 200 mikr. plēvi un visas specializētās tvaika plēves nav tā vērtas (nu varbūt izņemot siltumu atstarojošu plēvi pirtī)….?

    Like

    1. Kam tev laist vadus caur plēvi augšā un tad uz leju? Laid apgaismojumu pa griestiem plēves iekštelpas pusē. Šādi atkrīt 95% kabeļu caur plēvi un paliek 3-4gab. Tos var izlaist sekojoši – ielaižam caur plēvi lokano gofru, gofru ielīmējam plēvē ar speciālo armēto skoču. Izlaižam visus kabeļus cauri šai vienai gofrai un ar silikona pistoli piepildam gofru pilnu ar hermētiķi/silikonu. Rezultātā iegūstam blīvu mezglu.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.