Piegādātas REHAU siltās grīdas

Šodien ienācās sūtījums. Uz vienas paletes ietilpst trubas, kolektors, savienojumi un arī automātika. Biju ciemos pie TECE, UPANOR un beigās arī pie REHAU – tur arī apstājos. Par to visu uzrakstīšu vēlāk (piem. TECE piedāvāja bērnistabu un koridori sildīt ar vienu un to pašu loku..wtf? Uponor cena par 12 % lielāka, ja pērk Komfortā nevis sanel.lv, TECE izmanto PEX-C nevis PEX-A tehnoloģijas trubu ražošana utml.). Izvēlējos bezvadu risinājumu (REHAU NEA Smart R ), jo nezinu kā dzīvošu telpās un dzīves laika visticamāk konfigurācijas mainīsies – un vispār manai gaumei patika šie lakoniskie termostati.

12

13 thoughts on “Piegādātas REHAU siltās grīdas

 1. Siltā grīda šķiet ir supersvariga komponente, jo neko vairs nevar labot! Iesaku 10 x nomērīt un tad darīt. Starp citu, laika gaitā ir redzēti objekti kur siltā grīda sastopoties ar aukstu sienu laika gaitā veido pelējumu. Iesaku izvairīties stingri no šādām iespējām! Par istabas regulatoriem, ja visu laiku neturesi ciet durvis, tad no viņiem jēga maza-tapat grozīsi!

  Like

  1. Nevis silta grīda veido pelējumu, bet nepietiekama siltuma jauda komplektā ar nenosiltinatiem pamatiem, kas laiž cauri aukstumu un kondensējas ārsienas gridlistes limeni

   Like

 2. Vecīt, obligāti, obligāti tualetēs un vannasistabā ieliec arī elektriskās siltās grīdas. Tici man, drēgnā vasarā vai pavasarī/rudenī visi iedzīvotāji pateiks paldies.

  Like

 3. Par elektriskajām siltajām grīdām, kam tādas ir, jautājums: jūs tās turat siltas 24/7 neapkures sezonā, vai no rīta ieslēdzat, un vakarā izslēdzat?
  Jautāju tādēļ, ka man tas šķiet izšķērdīgs elektrības patēriņš. Ja tiek turētas 24/7 vasarā cik tur kw, tad tās 10-15 min, kuras tiek pavadītas telpā ar paaugstinātu komfortu pēdām, šķiet izmaksā dārgi. Ja no rīta ieslēdz, tad, kamēr uzsilst, vai ir vairs jēga, jo visi dodas uz darbu, un pa dienu tiek nelietderīgi kurināta elektrība.
  Tiešām interesē, jo pats domāju par šo, un izdomāju, ka nē. Iespējams tādēļ, ka dzīvoklī nebija un neesmu izbaudījis silto grīdu vannas istabā/tualetē svētlaimi 🙂

  Like

 4. Mans viedoklis, ja apkure nav no ss vai gāzes, tad sanitārajām telpas dublejam grīdas ar elektriskajām – vismaz zonas pie izlietnes, pods un dušas.
  Pats sev neieliku un tāpēc gāzes katls visu vasaru dzenā apkuri divos silto grīdu lokos. Kā saproti pārtaisīt tagad nereāli.

  Kāpēc gāzei var itka nelikt, bet granulniekam vajag – granulniekam visdrīzāk saslēgts ar tvertni, tvertnei ir visi laiku siltuma zudumi, kas būs lielāki kā reāli patērētais siltums wc grīda.

  Un elektriskās grīdas strādājot uz taimera ar režīmu 6-8; 16-23. Nemaz tik daudz netrte elektribas, jo jasilda nevis viss betona placenis bet tikai pati flize-1cm

  Like

  1. Un ja būtu siltumsūknis ko tad? Ieslēgtu sanitāro telpu lokus un sildītu daļu kontūra lokus pa ceļam uz wc? Mājās būtu karsti!

   Like

 5. Ok ar izolāciju, tikai kā tu novērsīsi tad aukstos pleķus uz grīdas zem šiem lokiem? Finālā ziemā būs vēsas vietas uz grīdas, kas vasarā ir ok, bet apkures sezonā feils.

  Like

  1. Nav tik traki, ja to paredz jau pie instalācijas palaižot trubas tuvāk un aukstos pleķus nejutīs ņemot vērā parketa vai lamināta apdari – doma tāda ka nav tik krasas temperatūras maiņas (siltuma ekrāni) kā to varētu iedomāties flīzēm

   Like

  2. tiešī tā kā MrKAA raksta, wc loki iet starp istabu lokiem sabiezināti, un betons ir vēss tikai tad, ja solis starp lokiem ir 30+cm, tuvāk betons izlīdzina temperatūru un nav aukstuma joslu

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.