Zemapmetuma kārbas

Iepirkumu saraksts gatavs, jo ir lielisks Ernesta špikeris. Tātad nopirku 80 gab dziļās kārbas un vāciņus LASD veikalā pie Latgalītes. Attēlā screns no prof.lv priekš orientiera.

1

Ņemot vērā, ka sienas ir no gāzbetona, tad perforators atpūšas un mazaiš šuriks 80 kārbas ar 2 pilnām baterijām varēja sastrādāt pa vienu vakaru.

2

345678

Apmēram 2 cm par seklu un nākas papildus daurbt un iekalties

910111213

Uznāca slinkums braukt līdz Depo un zaudēt stundu, aizspērēju ar pāri palikušo AEROC līmi

1415

79 kārbas pa vienu vakaru un pēcpusdienu gatavas.

18 thoughts on “Zemapmetuma kārbas

   1. Kamēr velc daudz vadus visādas domas pa gailvu raisās, visu nav iespējams izplānot uz papīra:) Šie konkrētie kontakti tiks ieslēgri un izslēgti centralizēti no “murgainās” sadales vadoties pēc laika vai gaismas releja

    Like

 1. Jā, kārbas labāk kādu puscentimetru izvirzīt, citādi pēc tam apmetums negrib smuki nodrupt, plus komplektā esošās skrūves neder un jāpērk garākas vietā.

  Like

 2. 1. Gāzbetonā caurumus rozetēm parasti urbj ar
  http://www.hypershop.lv/?dispatch=products.view&product_id=196578
  Krietni ātrāk un ērtāk kā ar “bundžu”!

  2. Neviens normāls cilvēks neapmet modernos gāzbetonus, jo sienas ir pietiekami gludas! Pāris mm špakteļa ir pilnīgi pietiekami. Es pirmo kārtu pūt ar špaktelēšanas mašīnu – ātri un ērti.

  Konkrēti šo http://is-centrs.lv/lv/nomas-katalogs/celtniec%C4%ABbas-instrumenti/%C5%A1pakteles-uzne%C5%A1anas-iek%C4%81rta-t-max-405

  Like

  1. Bundžu aizņēmos un nebija ne vainas, ātrums fantastisks!
   Man nav izcili gludas sienas, līdz ar to apmetīšu ar mašīnapmetumu. Tehnoloģiski tas pats vien ir, atbrauc džeki, saliek ailes, uzpūš, izvelk un viss pa skaisto:)

   Like

 3. Mašīnapmetums ir krietni dārgāk, kā vienkārši nošpaktelēt! Gāzbetona fīča ir, ka nevajag apmetumu! Nelīdzenumus sākumā pieslīpē, gāzbetons viegli slīpējas!
  Bet MrKAA, izskatās, ka tu speciāli centies visu pēc iespējas dārgāk darīt!

  Like

  1. Man pavasarī arī šīs jautājums aktuāls uz ~350m2 sienas – mašīnapmetums vai špaklēšāna. Kāda tad ir tā cenas starpība?

   Like

   1. Te jājautā xxx2 cik viņam špaktelēšena un ar kādu materiālu izmaksāja, derētu arī kādu before/after foto un materiālu & darbu apjomu. Apmetums ir standarta pasākums ar gruntēšanu, metāla stūriem 6-7 eur/m2

    Like

 4. Vēlreiz saku, man nav gludas sienas. Jebkurā gadījumā arī logu ailes ir jātaisa un es uzskatu ka to visu var pie reizes izdarīt. Pastāsti cik tad maksā nošpaktelēt biezākā kārtā nekā parasti kvadrātmetru darbs + materiāls?

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.