Dvieļu žāvētāji uz karstā ūdens cirkulācijas

Ūdens apgādei esmu izvēlējies Uponor quick and easy Q&E risinājumu ar PEX-A trubu lai grīdā nebūtu savienojumi. Jautājums ir kā lai risina cirkulāciju ja vasarā aizgriež dvieļu žāvētāju ciet? Ņemot vēra ka man nepieciešami 4 gabali jāizvēlas piezemēts nerūsējošā tērauda Ukraiņu ražojums kuru varēs nokrāsot kā sirds vēlas – dzeltenu:)

image

imageimageimage

Bet kā lai risina by-pass ja tiek aizgriezts ventilis? Divi vienādi varianti man ienāca prātā.

 

5 thoughts on “Dvieļu žāvētāji uz karstā ūdens cirkulācijas

  1. tev tur attālumi kompakti, palaid uz dvieļu žāvētāju savu cilpu paralēli karstajam ūdenim, nebūs problēmu ar griešanām ciet vai apejas cilpu veidošanām

    Like

  2. Vasarā nemazgāsies un dvieļus nežāvēsi? 🙂 Man šim mērķim kalpo cirkulācijas sūkņa taimeris – gribi ieslēdz, gribi izslēdz. Bet vasarā tāpat darbinu pāris stundas vakarā, pēc dušas dvieļi lai stāv uz siltām trubām. Tas arī parasti ir tas laiks, kad visi iet dušā – attiecīgi no krāna uzreiz nāk karsts ūdens. Bet visādi citādi pa dienu bez cirkulācijas iztiekam, trubas ieklātas izolācijā un ietītas, un atdziest ļoti lēnām, grīda tāpat stāv kādi 25 grādi visu cauru gadu, un karstais ūdens faktiski pieejams uzreiz.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.