Kanalizācija pabeigta

Līdz ar vietas atrašanu kanalizācijas stāvvadam var atzīmēt iekšējo tīklu pabeigšanu. Dažubrīd es pats sevi pārsteidzu pie kanalizācijas izbūves cik daudz atzarus es veidoju, tomēr katram ir vieta un to priekš sevis esmu pamatojis. Tā arī šeit ir sava vieta dublējošajai trauku mašīnai atsevišķā telpā, sava vieta kondensāta novadīšanai no rekuperatora priekšsildītāja/priekšvēsinātāja, veļasmašīnai, drēbju žāvētājam, puķu laistītājam, skursteņa kondensātam + 1 pievads rezervei – pisuāru uzlikšu:)

Skaidrošu viedokli par trauku mašīnu. Dzīvi bez tās neiedomājos, lietojam pēdējos 6 gadus dažādu modeļu šauros variantus. Kamēr bijām 2 tikmēr arī šaurā paspēja sasmirdēt, jo katru dienu netika darbināta – ziniet tas taupības sindroms ka vēl aju nav pilna utml.. Tagad kad esam 4 tad griežas katru dienu un pat 2 reiz dienā, liekam iekšā visu – pannas, katlus, puķupotus, karoče visu ko vajag mazgāt un brīžiem ir tā ka par īsu. Izteikti par īsu ir tad kad ciemiņi sabrauc un viņi sabrauks reizes 20 gadā , neredzu jēgu pēcsvinību trauku kalnu mazgāšanai ar rokām, labāk jau ieliet sievai sulu, apsēsties un parunāties:) Tāpēc arī būs dublējošā šaurā (abas būs šaurās) trauku mašīna. Ūdens taupītājs neesmu, tāpēc neargumentēšu, ka mazā tērē vienā ciklā 14 litus eco režīmā, es vairāk par to piesmirdēšanu un iespēju diversificēt slodzes. Kamēr viena mazgājas – otrajā jau atkal var krāmēt! Mīliet, lutiniet savas sievas, taupiet laiku:)

k1

Labs atklājums ir marķierkrāsa. Labi noder arī darbu deliģēšanā un vizualizācijā.

k2

4 thoughts on “Kanalizācija pabeigta

  1. Attēlā redzamā telpa apmēram tā arī iet, jo nepieciešamais zemes līmenis ir nostāvējis gadu un izcietis sniegu, lietu. Pārējās telpas noblietēju vispirms, tad raku tranšejas, bēru ciet bez blietēšanas – ar skalošanu. Blietēt vajag viennozīmīgi, tikai pārdomas raisīja kad iedzinu pirmo AEROC auto uz neblietētas (gadu nostāvējušas) zemes tādas pašas kā pamatos – nobuksēja tikai viena riepa no 10 uz kurām bija 30t nosacīti punktveida slodze, tapēc arī nepārcenšos ar blietēšanu.

   Like

 1. Ar aizrautību lasu katru pieredzes stāstu 🙂 Paldies!
  Jūs pēdējo 6 gadu laikā esat lietojuši šauro trauku mazgājamo mašīnu. Par plato trauk. mazg. neapsvērāt ne vienu brīdi? Jeb pie kādiem nosacījumiem jūs ģimene lietotu plato?

  Like

  1. Virtuves konfigurācija virnmēr bijusi paredzēta šaurajai. Lietotu ja pamēģinātu:) Lielajā ir vairāk trauku, netīrumu ar ko jātiek galā, potenciāli vairak jauzmanas ko liek iekšā.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.