Kanalizācijas iekšējais tīkls

Kad liekie 40cm ir norakti (atkal mācība uz mūžu – nomēri un nokontrolē strādniekus) var gūldīt kanalizāciju saimniecības telpā. Bāze uz D110. Atzari D50 – pie ūdens sagatavošanas agregātiem un izlietnes roku mazgāšanai. Papildus paredzēti 2 trapi, jo esmu iedomājies, ka grīdu mazgās ar šļauku.

K2

D110 caurulei uzvilkts D160 pārpalikums un D50 caurulei sagādāšu D75 uzmavu – tomēr tā šķembu blietēšana un vēlāk arī Estrich ies iekšā, drošības sajūtai arī ir nozīmei. Pēc rakšanas nedaudz salēju, tad beidzās elektrība. Blietēšu drīzumā un tad atkal saliešu. Kritums man caurmērā sanāca 1cm uz metru.

K3

4 thoughts on “Kanalizācijas iekšējais tīkls

 1. Es gan visus posmus zem grīdas liktu D100 un nobeigtu ar pāreju d100/50 – šādi nav riska ka pēc 10-15 gadiem horizontālais 50mm posms no izlietnes būs aizaudzis ar taukiem… (auzaugs pēc kādiem 20-30gadiem :D)
  Jā un perpendikulārie 90gradu atzari ir slikti – pareizāk tiasīt visu uz 67grādu atzariem.
  Ja traps domāts punktveida, tipa sausais tecedrain, tad viņiem visiem pieslēgumi no sāna uz D50 cauruli – tādu kas pa tiešo sēdinātos D100 trubā neesot (vismaz es neatradu). Bet bez trapa nevar, jo tad kanalizācijas smakas nāks iekšā).

  Liked by 1 person

 2. Sveiks!

  Man priekšā šis etaps. Uz aci grūti pateikt, bet izskatās, ka tev tās trubas ir guldītas diezgan sekli. Nav bīstami pēc tam blietēt pa virsu? Par nekādiem aukstumiem jau tur nav ko raizēties, ja tas ir zem apdzīvotas mājas?
  Es arī gribu likt līdzīgā dziļumā, jo man jau ir nofiksēts gala zemākais iespējamais augstums un negribētos rakt diži dziļāk.

  Veiksmi darbos!

  Like

  1. Ir viedoklis ka blietēt var pa virsu ja slānis ir 20-30 biezs. Manā gadījumā ir kādi 5-10cm smiltis, ģeotekstils un tad 15 cm šķembas. Blietēju ar 130 kg blieti viegli vērīgi. Tajās vietās par kurām šaubījos ieklāju pa virsu XPS putuplastu. Par aukstumu tiešām nav ko raizēties.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.