Pārsegums, starpsienas, logi

Pēc projekta pārsegums tie veidots no 100x200mm koka busām. Ņemot vērā FN Serviss ieteikumus apstrādāju to ar antipirēnu. Viņi ir vismaz 2 veidi un atšķirās ar ugunsdrošības klasēm. B maksā 8-9 EUR, savukārt C 5-6 EUR. Ar 3 pa 5L kannām pietika 25 brusām smidzinot ar difuzoru vienā kārtā.

5

Atzīmēts virtuves platum un uzlikta pirmā nesošās starpsienas kārta. Arī šajās sienās tiek izmantota dubulta armēšana pirmajā un katrā 4tajā rindā. Virtuve būs kompakta, redzēs kā sanāks.

6

Iepirku kurpes, skrūves

7

Izvēlējos šādas jo parastajām ar gremdgalvu likās nepietiekoša saskare ar metāla kurpi

8

Komandējums, Parīze. Diezgan izčakarēta nedēļa sanāca.

9

Pieradums dara savu un kungi tomēr izmanto veco labo metodi ar eiro paletēm

10

Nezinu kas uznācis, bet nu ir bailes. Jaunībā savā provincē laidāmies ar “tarzanku” pa stroikām no 4tā stāva, tagad – mazākais vējš un gribu labāk tuvāk zemei

12

AVU Rolands ciemos ar paraugiem un mēriem. Sāku laicīgi, reāli pasūtīšu pēc mēneša – pietiks laika par cenu vienoties. Ieteica sagatavoties – noslīpēt aoles un apvilkt ar līmi, lai ir kur salīmēt droši logu lentas. Atgādinu ka logus kāršu fasādē un bīdāmo sistēmu līdz pusei arī likšu uz āru.

13

Bīdāmaijai sistēmai jāiezāģē 15×6.5cm grope slieksnī, lai salaistu laminātu ar loga profila 0 punktu

14

Tiekam arī gudri ko darīsim ar logiem un bīdāmo sistēmu, lai terasi var pielaist vienā līmenī

15

Nu re, tur arī būs silto grīdu sadale iebūvēta sienā

16

Izlietotas 50 brusas 100x200mm

17

6 thoughts on “Pārsegums, starpsienas, logi

 1. Vari lūdzu sīkāk pastāstīt vai ar bildēm parādīt, kā tu liki brusas? Vai tev iziet ārpus sienas tās brusas, vai tomēr gali nosedzas ar gāzbetona bloku? Ja iziet ārpus sienas vai līdz ar sienas galu, kā taisīs noblīvēt caurumus starp bloku un koka brusi? Pats tagad domāju, kā vispareizāk darīt.
  Solis starp brusām 600 mm pa asīm?
  Kādu plāno likt grīdo mansarda stāvā?

  Man pašam no sākuma ar bija bails staigāt pa brusām 2. stāvā. Pēc tam jau kā pērtiķis skraidīju. Sievai tikai acis ciet, bails, ka nenokrītu.

  Like

  1. Nav pa rokai foto kura parādītu dabā. Brusu gali tiks noslēpti gāzbetonā (Laižu pāri apām armatūras stiegrām, tas ir 25-30cm), neļaušu saskarties ar atmosfēru no āras:) Galos ielikšu minerālvati un gāzbetona strēmeles ielīmēšu. No iekšas aplīmēšu AEROC un koka savienojumu ar kādu no dārgajām lentām, nevaru atrasts bet bija jau kaut kur redzēts, iespējams šeit: https://gimenesmaja.wordpress.com. Solis man pēc projekta 60cm, kaut kur būs 90cm dēļ nolaižamajām vai citām kāpnēm. Par grīdu šobrīd vēl nedomāju, bet kaut kas vienkāršs:)

   Like

 2. Vai zem pārseguma sijām nedomāji likt kādu izlīdzinošā betonā josla ? Pašam projektā iezīmēts arī likt siju vienkārši uz bloka, bet kaut kā liekas, ka nav pareizi. Man būs apdzīvots otrais stāvs.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.