Mūrlatas mezgls

Nezinu kapēc, bet netieku gudrs kā organizēt mūrlatas pieslēgumu. Šķirstot Novika būvniecības bībeli ieraudzīju AEROC reklāmu. Tas ir domāts iebetonēts vītņstienis vai kaut kas specifiskāks? Svārstos arī uz ķīmiskā dībeļa pusi, jo izklausās vieklāks risinājums – izurb mūrlatā caurumus, atzīmē betonējumā caurumus, izurb ar perfi caurumus betonējumā, iepildi ķīmiju, saliec vītņstieņus un liec virsū mūrlatu.

 

3

Papildinu arprojektu

Screen Shot 2016-07-16 at 6.47.43 AM

Un 3D. U-Bloks paceļās virs neapdzīvijamā (pēc projekta..) mansarda grīdas. U-bloks tiek stiegrots un betonēts. Mūrlata pēc projekta 150×150.Screen Shot 2016-07-16 at 6.49.23 AM

 

5 thoughts on “Mūrlatas mezgls

 1. ķimijai risks parvilkt un noraut stiprinājumu – man pāris vietās kur bija nebis monolītā josla bet keramzīts ķīmiju norāva.
  monolīto joslu cik saprotu nebetonēsi.

  Like

 2. Ja betonēsi U blokā tad ko tur sarežģīt – salīmējot U blokus pa striķi saurb un ieliec vītņstieņus (piem., uz tās pašas līmes), papildus uzskrūvē pa uzgrieznim vietā kur pieliesies betons un piepildi. Tā darīšu sev, jo pēc projekta nepieciešami 10cm armējošās joslas. Ja būtu pilnas gāzbetona rindas, tad mana izmēra celtnei noteikti pietiktu arī ar mūrlatu uz gāzbetona + vītņstieņi uz kādas ķīmijas. Lielākā problēma jau ir iztīrīt to izurbto caurumu, lai ķīmijai ir kur saķerties.

  Liked by 1 person

 3. Sev darīju tā, izurbu caurmu kokā, zināju kur būs caurums gāzbetonā. Izurbu 30 mm caurumus gāzbetonā cauri diviem blokiem. Iztīrīju ar putekļusūceju, kuram galā pielikta šlauka, lai labi var izsūkt. Izsūcu visu, ielēju nedaudz ūdeni, lai samirkst gāzbetons. Uztaisīju smalkas grants un cementa maisījumu, pieliku drusku fairy, lai plastiskāks sanāk un tik lēju iekšā. Galvenais labi piepildīt lai pa vidu gaisa nav. Tad vītņstieni iekšā un pēc 4 dienām vilku klāt. Koku ļoti labi pievilka klāt. Tik vienu izrāvu, kurš bija pirmais.

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.