Stalažas mūrēšanai

Tad kad uzmūrēta jau 7-8 rinda (1.4m-1.6m) sāk palikt diezgan neparocīgi 20kg bloku celt un mūrēt. Vajag stalažas, ātri un lēti. Tika ieteikts šāds virziens. Kokmateriāls pašam bija palicis pāri priekš balstiem un papildus kokmateriāls (jumta spāres u.c.) tūlīt vēl ienāks un kalpos kā pārsegums, lai mūrētāji var brīvi pārvietoties. Kad pabeigs māju tad pārnesīšu uz saimniecības telpu. Kokmateriālos (neatgriezeniski sazāģētos) man apmēram 60 EUR ne vairāk aizgāja + dārgās gāzbetona skrūves, bet tās tik un tā būtu vajadzīgas logiem, podiem utml.

Screen Shot 2016-06-29 at 8.28.02 AM

Iepirkās gāzbetona skrūves, vajadzēja priekšurbumus.

1

Ilgi nevarēju saprast, paņemt vēl 2 dzērienus vai vienu kastīti ar skrūvēm – itkā krāsa tā pati brendiem, sālīts pasākums izrādās tās skrūves

23

Bija steiga, ņēmu Depo – 25EUR kastīte. Te ir stipro.lv cena, nav diez ko lētāk. Skrūves noderēs tagad un arī vēlāk kad logus stiprinās.

45

Baigi uzmanīgi jāskrūvē jo pārraut var ātri un tad skrūve vairs nepilda savu un ir lupata. Tāda ir tā gāzbetona sliktā puse.

67

Ir redzēts ka taisa no paletēm, bet man tas ir par zemu. Salīdzinājumam palete un nepieciešamai augstums, lai uzmūrētu 3m sienu līdz pārsegumam. Čupiņā krauju sačakarētos blokus – AEROC solīja mainīt 1:1, redzēs kā sanāks, pastāstīšu vēlāk.

91011

Un iebrauca arī jauna bloku krava. Lieku divās rindās, lai mūrniekiem vieglāk tikt klāt vismaz daļai no blokiem. Uztaisīšu tiltiņu un lieta darīta.

1213

Šoreiz vrēja iebraukt līdz pašam galam, laikam noderēja jāņu svelme

14

4 thoughts on “Stalažas mūrēšanai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.