5 no 19 rindām

Otrā 7diena pēc kārtas kad nelīs, plāni uz galda (izmēri, armatūras vietas, bloku mozaika – viss tas palīdz ātrāk strādāt) un instrumenti rokās. Dienas laikā izmūrējām 18 kubus un beigās pacēla arī stūrus uz augšu, lai man jāņos ir ko darīt. Ja stūri ir gatavi, tad izmētāt uz taisnes mierīgi var 1 kubu stundā – pārbaudīts. Kopā ir 82 kubi EcoTerm Plus 375.

1

Vairāk piedalījos kā palīgstrādnieks – taisīju līmi (uz zemes stāv lejkanna – to uzskatu vislabāko risinājumu caurumu un gropju aizpildīšanai!), pildiju caurumus, pienesu blokus, armēju, padevu alu.

2

3

6 thoughts on “5 no 19 rindām

  1. Bija 3.5 mūrnieki (2 jauna tipa + 2 veca tipa) un 2 patsobnjiki tipa es. Trekinga parādīja ka pa dienu esmu nostaigajis 13km:) Blokus likt ir ātri, galvenais nopamperēt materiālu piegādi, nākošreiz jātabū ar ko zāģēt blokus, doma ir par kaut kādu ripzāģi kurš ņem 20cm

   Like

 1. Es zāģēju ar parasto ripzāģi, uzliku ripu ar cietsakausējuma zobiem, ņem gan tikai 7cm dziļumā .. ar lineālu un zīmuli apvelku visapkārt blokam līniju, tad ar ripzāģi noeju pa visām malām. pa vidu paliek neliela 6cm nenozāģēta josla. Ir divi risinājumi, kā dabūt pušu bloku, ņemt rokas zāģi un zāģēt vai pārlikt bloku pāri malai un viegli uzsist pa iezāģētā bloka augšu un tie 6cm paši viegli nolūzt, pēc tam lūzuma vietu vienkārši noslīpē. Tā man sanāk daudz vieglāk un precīzāk nekā ar rokas zāģi, taču putekļi gan ir gana daudz 😮

  Like

 2. Ja rēķina uz viena cilvēka darbu stundā, tad es viens pats strādāju tik pat ātri. Visvairāk laika paņem tieši visi mazie sīkumi, līmes taisīšana, caurumu aizpildīšana ar līmi, armatūras likšana, bloku atnešana, virsmas slīpēšana un daudzie citi sīkie darbi, kas ir grūtāk nekā bloku līmēšana. Veiksmi darbos! Lai neaptrūkstas ģimenes atbalsts!

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.