AEROC armatūras padziļinājumi

Man sanāk iestrādāt apmēram 800m armatūru blokos. Reāls iemesls izmantot šī laikmeta priekšrocības un to darīt ar virsfrēzi. Paldies normunda komentāram iepriekšējā rakstā, šo instrumentu jau sen vēlējos, tagad ir īstais iemesls! Man sanāca ar šo paņēmienu apmēram 10m minūtē taisni un perfekti padziļinājumi. Apaļos stūrus tādā pašā veidā tikai noņemot vadulu, šeit to nevar redzēt.

1

Skrienot apkārt ar frēzi rokā lielākais čakars bija izkontrolēt vada aizķeršanos, pārējais tīrā pastaiga.

2

Brīnišķīgs 3 EUR asmenis šim darbam.

3

8 thoughts on “AEROC armatūras padziļinājumi

 1. Par armatūru .. cik garus armatūras gabalus liksi, ar kādu pārlaidumu, stūros laidīsi vienkārši taisni vai varbūt labāk tā kā pamatu stūris krusteniskais uz ārējo malu. Vai ir jēga sūtīt 6m armatūru čakarēties ar piegādi vai var tik pat labi iztikt ar standarta 3m gabaliem?

  Like

  1. Man ir atvesta armatura pa 3m D8 300gab. Stūros būs vesels saliekts gabals. Pārlaidumi klasiski ir 20-30cm, redzes ka sanāks, jo otra opcija tās salaist kopa blokam pa vidu bez pārlaidumiem

   Like

 2. Lai veicās darbos! Bet vispār gāzbetona instrumenti, piemēram, līmes kaste, gropju frēze, manuprāt ir neadekvāti dārgi. Sākotnēji paskatījos veikalā uz rokas gropju frēzi, vienkāršs metāla gabals nokrāsots oranžā krāsā un pāri pa 20EUR, tas pats ar līmes kasti (50EUR). Līmes kasti sataisīju no saimniecībā pārpalikušiem laminētiem finieriem + 8mm zobaino lāpstiņu pa 6 EUR, gropju frēzei – 1EUR plakandzelzis, kurš uzasināts, pārliekts uz pusēm un pieskrūvēts pie “slotaskāta” 🙂

  Like

 3. Es biju būvniecības izstāde, aeroc mīļi uzdāvināja man skrāpi. Leņķi griešanai pats sametinaju. Līmi uzleju uz blokiem un vienkārši ar zoboto špaktellāpstu izsmērēju.

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.