AEROC vertikālo šuvju aizpildīšana

Ar to lietu vajag kaut ko izdomāt efektīvu, jo uz katras rindas ir aptuveni 240 caurumi, rindas ir 17. Ja klasiski rēķina uz katru caurumu 15 sekundes, tas sanāk 20h vien caurumu aizpildīšanā. Tur jābūt kādam risinājumam. Jau iepriekš rakstīju ka izmēģināju konditora piegājienu. Itkā viss ok, bet kaut kas nepatika ātrumā un smagumā.

4

Tagad izmēģināju vēlvienu – pudelei bez dibena pielikts ventilis. Ļot ātrs un tīrs veids. Tikai ventīlis nospruka pāris reizes, jo vītnes nesader un pats ventīlis diezgan ķērās. Ieklausieties putnu skaņās:) Jāmēģina cits trauks un cits ventilis.

Vajag idejas ko vēl izmēģināt, jo armatūru likšu parasto ar iegrebšanu un tur arī būs nepieciešama pildīšana!

10 thoughts on “AEROC vertikālo šuvju aizpildīšana

 1. Ātrākais veids, ko es būvējot atklāju ir – tosola/logu stikla šķidruma kanniņai nogriež roktura daļu, atstājot to daļu, uz kuras skrūvējas korķis. Darbojās tas joks sekojoši- no lielā spaiņā, kurā tiek jaukta līme, to caur izgriesto caurumu ielej līmi mazajā “apgraizītajā” tosola kanniņā, savukārt šuvēs pildīšana notiek pa korķa caurumu.
  Kanniņas tīrīšana – elementāra. Nākošajā dienā, kad līme apkaltusi, uzšauj ar kanniņu pa koku un visa iekšā esošā līme no tās plastmasas nokrīt.

  p.s. es arī sākumā izmēģināju visus Tevis pārbaudītos pildīšanas veidus. 😉

  Like

 2. Salej līmi kādā lielā hermētiskā traukā/mucā un pievieno pie kompresora, staigā apkārt ar garu šļūteni dozējot caur to pašu ventili. Prasīji tak idejas 🙂

  Starp citu, gropes labi sanāk ar virsfrēzi, ātri un bez putekļiem (asmens protams nebūs lietojams turpmāk).

  Like

  1. Es ar par šo iedomājos, bet man vairs tikai dažas vietas jāarme, tad nepirkšu virsfrēzi. Varu YouTube atrast video, kur ar virsfrēzi dzen štrobes

   Like

 3. Es ar virsfrēzi nepirku, bet izmantoju veco padomijas urbi, kuram jau tā gultņi gaudoja, bet tura vēl!
  Kas gan varētu būt slikts no putām vertikālajos caurumos?!, vertikālās rievas aizpildās, lai netiktu caurpūstas sienas, tā apgalvoja arī paši aeroc, un ja mitrums blokam/putām klāt netiek, funkcija tiek pildīta.

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.