AEROC pirmā piegāde

Vienā kravā ir 32 paletes AEROC EcoTerm Plus 375 ar kopējo svaru 21.5t + līme bez maksas:). Vēl paredzēti 2 reisi kaut kad vēlāk. Vienā dienā zvani un nākošajā jau piegādā – apbrīnojami! Lielākā pārdoma bija par piebraukšanas un izkraušanas iespēju, jo laukums klāts ar pāri palikušajām pieberamajām smiltīm un nedaudz mālaino smilšmālu, itkā jau centos ar traktoru novākt, bet kaut kas jau tik un tā palika virsū.

123

Kā jau paredzēts tālāk arī netiek

4

Izkraušana notiek vienkārši ar šādu uzparikti. Reāli izkrāvām 1.5h laikā. Viņš pie manipulatora, es tik štropēju.

567

Cik varējām tik sakrāvām maksimāli iekšā, lai nav daudz jāstaipās pie mūrēšanas. Paredzēts uzmūrēt pirmo rindu drīzumā un cerēt ka pa Jāņiem nelīs un varēs kārtīgi pastrādāt:)

89

5 thoughts on “AEROC pirmā piegāde

 1. Slapji bloki grūti zāģējas. Smagi un mīksti. Sausi bloki trauslāki, bet vieglāk apstrādājami.

  Like

 2. Vakar redzēju kā viena aeroc mašīna dubļos bija norakusies. Braucot uz Rīgu no Jelgavas pirms Rīgas apvedceļa labajā pusē, kur ciematiņš ir. Tur paralēli Rīgas šosejai iet vietējais celiņš, kurš ir ar diezgan stāviem kalniņiem. Uz viena no kalniņiem viņš arī stāvēja slīpi sagāzies.
  Novēlu, lai Tev nākamo kravu vedot, viss ir kārtībā.

  Liked by 1 person

 3. Kādēļ izvēlējies tieši AEROC un kā ir ar AEROC EcoTerm Plus 375 bloku mīkstumu, vai nebija problēmas celtniecības laikā ar bloku plaisāšanu?

  Like

  1. Tu domā kapēc ne RockLite vai Ytong vai kāpēc gāzbetonu? Iespējams tas saistīts ar labiem tehniskiem rādītājiem, montāžas vieglumu (pats varēju uz līmes mūrēt bez mūrjavas utml), viegla apstrāde un nu jau var teikt arī visa štrobēšana pēctam ir atvieglota. Pie mūrēšanas pāris stūrus nodauziju, bet tas tāpēc, ka vai nu stalažas bija slinkums augstak celt, lai normāli strādātu vai arī tāpēc ka pārguris.. Starp ražotājiem AEROC bloks ir ar vismazākajām novirzēm no deklarētajiem izmēriem un ir monolītas/siltas gatavās pārsedes. Nevajag veidņus, betonēšanu un vēlāk siltināšanu. Nemazāk svarīgi ir kas Tev viņu pārdod un vai ir gatavi Tev palīdzēt atbildēt uz jautājumiem vai vienkārši nogrūzt preci.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.