Maģistrāle no Uponor Ecoflex Quattro

Ņemot vērā ka kurināšana un ūdens sagatavošana, akumulācija etc. ir nodalītā saimniecības ēkā tad jautājums bija kā organizēt siltumnesēja un karstā ūdens (ar cirkulāciju) transportu. Viens no variantiem bija bez rakšanas pa bēniņiem, otrs daudz industriālāks – ar izol;ētu cauruļvadu. Kungs zemāk skaidroja tehniskos datus, kurus manuprāt tādās pašās naudās un precizitātē paša spēkiem nevarētu realizēt laižot pa bēniņiem (daļa ir ir caursalstoši aukstie) un nesačakarējot telpu.

1

Pasūtīju un atnāca nedēļas laikā no rūpnīcas jo piegādā tikai uz speciālu pasūtījumu. Jāsaka ka 12m rulli vienam pašam cīnīt vajag piepūlēties.

2

Lūk arī starp mājām ieguldīti 12m. Iekšā ir 4 trubas. In/Out Siltajām grīdām + Karstajam ūdenim In/Out. Interesanti, ka karstajam ūdenim turp iet lielāks diametrs, atpakaļ mazāks, tas laikam, lai sabalansētu cirkulāciju pie atvērta krāna.

3

Apmēram 1m dziļumā būs pēc aizbēršanas un komunikācija organizēta pa speciāli atstātu caurumu pamatu pēdā.

45

Putjiks palika pāri, sametu virsū – sliktāk jau nebūs:)

6

Akurāti pielojijām pie pamatu malas

78

Gala rezultāts tāds, varēja jau teorētiski pasūtīt kādu metru mazāk, bet tas gala cenu īpaši neietekmē jo 50% no tās ir truba, otri 50% ir pārejas un gumijas noslēgi!

910

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.