Gofrā noplīsis buksieris

Ar gofrām lieta cimperlīga un iepriekš nebija darīšana. Rezultāts tāds, ka gofra ierakta un guļ bez buksiera + tajā ir salijis ūdens. Radošais gars saulē sakarsētajā galvā teica, ka jāliek lietā lapu pūtējs, pelīte & lubrikants. Starpcitu attēlā redzamais lubrikants maksā 6 reizas vairāk nekā parastais smērējamais (Depo), bet praskē daudz ērtāk & efektīvāk izmantojams savienojot lielu daudzumu kanalizācijas trubu.

Ideja vienkārša, no sākuma pievienoju pūtējam galā (pie izplūdes) un izpūtu visu ūdeni ārā kā no fontāna un tad pievienoju pie iplūdes, jo nebija pa rokai putekļusūcējs.

1

Rezultāts tāds ka vienā galā ielaižot pelīti tā tiek aizsūkta līdz otram galam un mazais buksieris gatavs, lai ievilktu pēctam ko nopietnāku.

2

Nočakarējos kādu stundu/divas, jo no sākuma mēģināju ar pūšanu izpūst cauri, bet tikai pēctam mēģināju ar sūkšanu (saulē sakarsētā galva). Un tikai viens no 3 pelītes izmēriem izskrēja cauri, jo pa vidu laikam ir kāds ass līkums iemeties aizberot. Ja kādreiz vēlreiz likšu gofru, tad uz taisnas pamatnes un vismaz D100!

One thought on “Gofrā noplīsis buksieris

  1. Uz taisnas pamatnes D40 bez bēdām vilkām 50m 5×6 CYKY – viens pa vienu galu stumj iekšā iztaisnotu vadu, otrs pa otru galu velk buksieri. Man kā vilcējam bija sajūta, ka tā vada stumšana no otra gala *ļoti* atvieglo to pasākumu.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.