SPA pabeigts

Mērķis sasniegts un rokas iekustinātas. Pirmo reizi pastrādāju ar membrānu un tās skavošanu/līmēšanu, fasādes montāžu, koka karkasu, jumtu montāžu (paldies BALEX Metal par dāvanu!!!), ūdens pieslēgumu ar spiedtrauku utml. Beigās pats apmierināts un SPA zona gatava, lai supportētu būvniecības procesu.

12

Zinu, ka nevajadzīgi, bet gribēju palīmēt priekš pieredzes..

34

Baltkrievu izlietne un lētākais pods joprojām izskatās pārāk šiki pagaidu SPA:)

56

Tad kad vakarā sāk kost odi sanāk durvis ielikt otrādāk un konstatēt ka šajā komplektācijā pat slēdzenei nevar nomainīt mēlītes virzienu:)

7

Atsaucīgi un izpalīdzīgi džeki strādā Balexā, saņēmu dāvanā materiālu priekš pagaidu jumta teju nākošajā dienā, lai patrenētos kā ir sēdēt uz jumta un skrūvēt! Paldies, ka atbalstiet jaunos būvniekus:)

8

Bija diezgan pasmags un 9 kvadrādus vajadzēja divatā celt. Materiāls škiet ir paredzēts sienām, bet man bija tīri perfekti 9 kvadrātiņi!9

Par šo neesmu pārliecināts vai pareizi izdarīju, jo pēc papīriem spiedrtaukam jābūt vertikāli.

10

Imitēju labāku skaņas izolāciju ar šādu konstrukciju jo lētais bleķis tāds nesaturīgs un auksts likās.

1112

Pieslēgums dušai. Ja var uzrauties us skrūves un pārseguma dēļa, tad noteikti tas notiks ar mani! Blakus taisu vēlvienu caurumu..

1314

Darbu vadītāja cienīgs aprīkojums aizgūts no Kaspara Ikšķilē (nāca komplektā ar būvniecības vagoniņu:)

15

Atliek vien iegādāties caurplūdes sildītāju un ierīkot dušas krānu.

161819

Tā kā pa vakariem sanāk strādāt tad ir skaidri zināmi darbi kuri ir jāiespēj, šajā vakarā kad aizbraucu uz objektu konstatēju ka sīkais iedams uz bērnudārzu paņēma SPA atslēgu – plāns nepildās, sākas stress.

20

Tā kā slēdzene tāpatās bija jāmaina jo mēlīte uz otru pusi, tad palīgā nāk instruments un minūtes laikā mēle pārzāģēta – durvis vaļā!

21

Konstatēju savu līkrocību darbā ar lielajiem diametriem, jo no sākuma visu mēģināju ar metāla saskrūvēm utml. Dari ko gribi – pēdēja pile uz grīdas! Nācās pāriet uz šādu plastmasu kura bez problēmām un galvenais ātri ļāva veidot dažādus slēgumus. Un jā – pretvārsts augšā strādā labi (aizmirsu to pie sūkņa pielikt iegremdējot)

2223

Darba galds kurā paredzēts iebūvēt arī virtuves izlietni.

24

Beigās sanāca izmantot visus veidņus kuri palika no joslas betonēšanas!

25

5 thoughts on “SPA pabeigts

  1. Par mēlīti, vai tiešām nevar nomainīt virzienu viņu paraujot uz āru un apgriežot? Vismaz visām lētajām ‘Abloj’ slēdzenēm tā notiek…

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.