Bio toveris no August Latvija palaists

Pieteicu palaišanas procesu 3 nedēļas iepriekš norunājot precīzu laiku no rīta pirms visiem ikdienas darbiem, kad pienāca liktenīgā nedēļa saņēmu zvanu ka džeks braukšot palaist, bet jau pavisam citā laikā – prieks, ka Augustoviči beigās savu kļūdu izlaboja un viss notika kā iepriekš norunāts.

Pasākums aizņēma 30min. Man kompresors jau bija strādājis kādas 3 nedēļas un ūdens izskatijās dzidrs. Atbrauca dūņu mašīna un iegāza 300L netīrumus (dūņas). Viss notika uz pašteci un bez smakas.

1

Liekais ūdens aiztecēja prom pa nesen izveidoto drenāžu un dūņas sāka cirkulēt apkārt.

2

Sagrozīja pareizos kloķus un teica ka tagad esot gatavs

3

Mājas sirds!

4

Tagad tik atliek izdomāt apkopes ik gadu.

5 thoughts on “Bio toveris no August Latvija palaists

 1. Kad būs zināms elektrības patēriņš, noziņo. Pats nevaru izlemt, ko darīt savā lauku teritorijā – likt šādu vai grodus. Dārgumiem jau būtu lauks, kurp tos pludināt.

  Liked by 1 person

  1. Teorētiski 60W kompresors, nekas daudz nebūs. Ir tikai 2 lietas, kuras Tev jāņem vērā – viņu baktērijas deklarētas, ka var dzīvot pus gadu bez ēdamā un 3 dienas bez elektrības.

   Like

 2. Varbūt vari jau padalīties ar pirmreizējo informāciju par August bioloģiskās attīrīšanas iekārtu? Vai ir bijušas kādas problēmas? Vai esi pavērojis elektrības patēriņu? Tev kompresors strādā visu laiku, vai periodiski ar taimeri, kā dažu citu ražotāju iekārtas? Ziemā, kad vēl nedzīvoji mājā baktērijas neapmira?

  p.s. baigi sāk sasāpēties izvēle starp parasto septiķi un bioloģisko iekārtu. Varbūt pirms kāda laika arī biji šīs izvēles priekšā un vari padalīties ar pārdomām?

  Like

  1. Projektā bija paredzēta bioloģiskā attīrīšanas iekārta, pie tā arī paliku, iepriekšējā pieredze arī bija pozitīva ar šāda tipa iekārtu. Atlika izvēlēties kādu. Elektrībai nesekoju līdzi, man datora lādētājs jaudīgāks.. Baktērijas itkā nenomira, skatījos ik pa laikam, galvenais kamēr apdare iet nedot iespēju krāsas ruļļus pamazgāt izlietnēs, tad gan būšot problēmas:) Tūlīt skatos gads būs riņķī, jāsauc uz apkopi.

   Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.