Ārējā kanalizācijas apsaiste

Steidzu pabeigt savus apsolītos darbus bankai. Kanalizācijas ārējā apsaiste ir viena no tām lietām, kuru varu pats izdarīt izmantojot tikai rakšanas papildspēkus. kanalizācija man sadomāta tādā veidā ka viss tiek izvadīts no mājas maksimāli “pa taisno”.

k1

Tranšeja izrakta un kritums samērīts ar nivelieri. Salasijos ka kritumam jābūt robežās 5-10mm uz vienu metru. Man sanāk 7mm. ideja tāda lai saturs peld un slīd nevis ūdens noskrien pirmais un smagums paliek pa vidu.

k2

Bažas rada seklais iegremdēšanas dziļums, bet ja rēķina ka pa virsu vēl kādus 40cm uzbēršu sirds paliek mierīgāka.

k3

Uz katru izvadu man ir viena revīzijas lūka dažādiem dzīves apstākļiem, saņēmu ieteikumu lūkas vietā uztaisīt trejgabalu un izvest uz augšu vieglākai piekļuvei neaprokot.

Pirmo reizi Prof.lv piečakarēja un nedēļas laikā nespēja sagādāt trubas.. labi ka tā – depo tās ir gandrīz pa 2 EUR lētāk gabalā. Bagāts nepaliku – toties pusdienām strādienkiem pietika:)

k4

29

Man laikam ir paranoja, bet uz maģistrāles uzliku atsevišķu revīziju. Izmantoju D200 jo vienkārši palika pāri no terases pamatiem.

k6

Kopumā man ir 4 izvadi – 3 no mājas un viens no saimniecības telpas.k7

3 thoughts on “Ārējā kanalizācijas apsaiste

  1. Par to, ka aizsals kanalizācija 40cm dziļumā vari neuztraukties, ir bijuši gadījumi arī ar vēl seklāku ierakšanu un vismaz divi gadi nekādu problēmu, galvenais kritums pareizs un nekādu ‘vēderu’ pa vidu 😉

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.