Kanalizācijas izvadi D160 pamatos

Nāk lieldienas, brīvdienas, lieli plāni – tāpēc vajag sagatavoties un salikt kanalizācijas izvadus. D160 dubultsienu dabūju no Ernesta pārpalikumiem:) Tos paredzēs izmantot amortizācijai, lai pēctam liktu iekšā D110. Pie monolītās joslas izveides visas šķirbas arī tiks aizpildītas un paliks smuks apaļš izvads. CT Nomā paņēmu perforātoru, 8.5kg un teikšu godīgi bija pietiekami. Paldies CT Nomai arī par svaigu plato uzgali.
1

Pēc plāna bija paredzētas vietas izvadiem, bet kā dzīve rādija, tad bloku izmēru svārstības un likšanas precizitāte nodrošināja nedaud zlielāku kalšanos. Izmēri realitātē bija par 5-10cm šaurāki.

Screen Shot 2016-03-20 at 10.14.44 AM

Shematiski tas izskatās apmēram šādi. Paredzētas arī revīzijas lūkas uz katra no izvadiem. Vēl nesen esmu dzirdējis/redzējis 2 vietās kā veidojas kaut kāds balts “putuplastam” līdzīgs veidojus virtuves kanalizācijā no trauku mazgājamās mašīnas. Uzliķšu visām revīzijas lūkas, par ļaunu nenāks.

Screen Shot 2016-03-20 at 10.05.56 AM

Rezultātā 2h laikā izkalu 3 izejas un aizvedu instrumentu atpakaļ. Šeit redzam tas caurums, kuram bija paredzēts būt 19cm.

2

Tikko atcerējos ,ka neuztaisīju vēlvienu, bet mazāku izvadu, lai bērzu sulu laikā var uztaisīt tiešo pievadu no vākšanas trauka – būs episks risinājums:)

6 thoughts on “Kanalizācijas izvadi D160 pamatos

  1. Manā gadījumā bija tikai “jādakaļ”, jo bija jau ieplānotas šķirbas, kuras kļuva mazākas dēļ bloku izmēru neprecizitātes un likšanas. Urbšanas gadījumā tas varētu būt dārgāk un ne paša spēkiem paveicams + čakars ar armatūrām iekšā.

   Like

 1. Betona blokos nav armatūras. Pats pagājušo gadu liku. Vienu uz pusēm griezu-lauzu, nebija nekas iekšā. Darbā vecos blokus drupināja, ar nebija armatūras. Izurbt ar nav tik ilgi. Galvenais, lai ir ass urbis, armatūru griež mierīgi. Daudz ir urbts.
  Urbt atmaksājas tad, kad citu iespeju nav. Vieglāk tiešām ieplānot blokos tehniskos caurumus.
  Kanalizācijai ar pamatos ir 110 truba 160ā trubā

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.