AVU Logi – Atieksmei ir nozīme

Blogdraugs Ernests 🙂 jau par viņiem ir rakstījis – man tā lieta tagad vienkāršāka. Ražotne viņiem ir Bauskā. Apvienoju atpūtu pie sievas vecākiem Bauskā ar ražotnes apmeklējumu, paņēmu līdzi švāģeri, kurš izrādās pazīst īpašnieku. Vēlējos dzīvē ieraudzīt piedāvājumā iekļautos risinājumus un paskatīties papildus elementus, ko parasti neiekļauj standarta piedāvāumos. Dārgākā komponente ir bīdāmā sistēma, tā būs “Odziņa” dzīvojamajā istabā nodrošinot vasarā iespēju savienot terasi ar dzīvojamo platību un ziemā iegūt papildus siltumu no saules, jo mājā izvietota ar plašāko stiklojumu precīzi pret dienvidiem.

Screen Shot 2016-03-05 at 2.20.07 PM.png

Pīrāgs plānotajai bīdāmajai sistēmai.12

Montāža dabā

16

8

Manā gadījumā vēl tika sadomāta papildus “pristafka” uz kuru balstīsies logs no apakšas. Jāsazīmē vēl 3D kā tas viss iet kopā.

3

Papildus furnitūra logiem ļauj atvērt to vēdināšanas režīmā un tajā pašā laikā saglabāt drošību. Logs būs ar 5mm spraugu pa perimetru.

10

Vēl viena interessante fīča signalizācijai. Ar šādu furnitūru var pieslēgt signalizācijai logu atvēršanas sensoru. Piemēram, uz nakti neslēdzot visu monitoringu iekšā, bet tikai drošību uz logu atvēršanu.

9

11

Tas ir viņš pats siltākais no REHAU PHZ-THERMO GENEO. Nedaudz avantūra un dārgi, bet citu iespēju priekš sevis nevaru iedomāties kapēc būtu jāizvējas kāds kompromis – logiem jābūt siltiem. Man sanāca – siltuma caurlaidības koeficients uz pasūtijumu: 0,76 w/m2k.

4

Durvis arī plānotas no REAHU profiliem un kvalitatīvas furnitūras, piemēram šeit eņģe ir iestrādāta profilā, var protams arī lētāk, kur eņģe skrūvējas pa virsu un pēc 3-5gadi nogurst, piemēru var redzēt pie viņiem ražotnē. Doma ir durvju pildījumu no stikla, lai var kaimiņi mājai cauri redzēt:) tā kā tas ir novērots piemēram Londonā kur ir milzīgs viesistabas logs un aizmugurē durvis uz pagalmu.

7

Durvīm ir 3 mēlītes, lai pievilktu augšu, vidu un apakšu, aizslēdzot attiecīgi kalpo kā papildus drošība. Uz jautājumu, kas būtu jādara, lai ielauztos pa logiem vai durvīm rekomendācija bija vienkārši kā policija to tada ar “buciņu” izsitot/izlaužot ar varu vērtnes:)

6   5

Tas viss tiek ražots Bauskā pārdomātā ražotnē ar daudziem knifiem kuri viņus padara par īpašiem tirgū, gan strādājot ar klientiem, gan izstrādājot mehāniskus, kuri ļauj samazināt izgatavošanas laikus un gala cenu.

15

Rolands no AVU logiem ir tāds pats fanāts par CO2 pērīšanu kā es un pēta kā tas process notiek uz savas ādas, nevis piemēram, Labo Logu Aģentūra (http://labologuagentura.lv/lv/produkti/aereco-ventilacija/) noreklamē ka ar vienu ventilācijas Aereco spraugu pietiek 25m2 platības, bet īstenībā to paši nav izmērījuši. Mans piemērs rāda, ka pat ar 2 Aereco ventilācija spraugām nepietiek 30m2. Mēs 3 pieaugušie 40min runājām offisā, šāds rezultāts dabā:)

12

Vēlviens Rolanda ekspermets ar ekovati – iepūta savā ražotnē un uzlika pie griestiem stiklu, lai redzētu vai tad tas mīts par sēšanos ir patiess. Šobrīd nekāda sēšanās nav novērota.

14

Pastāstija visu par logiem un parādīja dudz foto ar labiem un sliktiem piemēriem. Izskatās ka zina ko dara!

Atsaucoties uz pieprasījumu šeit pilns piedāvājums. Tajā nav iekļauts, bet pie pasūtīšanas būs biezāks stikls bīdāmajai sistēmai, ventilācijas furnitūra & atvēršanas sensors.

Screen Shot 2016-03-16 at 8.30.33 AMScreen Shot 2016-03-16 at 8.30.41 AMScreen Shot 2016-03-16 at 8.30.54 AMScreen Shot 2016-03-16 at 8.30.59 AMScreen Shot 2016-03-16 at 8.31.07 AMScreen Shot 2016-03-16 at 8.31.19 AM

7 thoughts on “AVU Logi – Atieksmei ir nozīme

 1. Brauc skatīties ciemos logu izmērus reāli dabā, lai pēc tam nav brīnumu delj platajiem profiliem.
  Otrā lieta – durvis – ja aile ir 2000mm augsta tad cilvēks auguma virs 185cm ieejot būs jānolaiž galva…

  Like

 2. Klau, vai tripleks stikls virināmām durvīm baigi sadārdzina pasākumu? Man šķiet tīri no savas drošības viedokļa neslikti, ja tāds stikls nesabirst drumslās pie trieciena.

  Like

  1. Tuvāk stiklu tipus/cenas neesmu pētījis, ieguvu orientējošo domu. Otrs variants kas pa galvu grozas ir atsevišķas drošības plēves, lai pat ar cirvi pagrūtāk būtu iekļūt, tad nav arī jāpērk triplex, jo stiklu nevar sadauzīt tik viegli

   Like

 3. Par virsrakstu (“attieksmei ir nozīme”) – vakar nācās smagi vilties “AVU logi” attieksmē. Klausuli neceļ, vienkārši “nomet”. Nu labi, varbūt aizņemti tajā brīdī. Zvanu vēlāk – paceļ, vaicāju, vai var atsevišķi nopirkt vienu detaļu (vecajām terases “durvīm” salūzusi 621226410100, knapi dabūju durvis vaļā). Saka, vajag redzēt bildes, tad arī varēs atbildēt. Aizsūtu uz whatsapp bildes, detaļas kodu. Atbildes tā arī nebija. Sazvanīt vairs tā arī nesanāca, paši viņi arī neatzvana.

  Pērn viņi jaunbūvei salika logus, ne tos lētākos. Terasei izvēlējos “normālas durvis” – normālu rokturi no abās pusēs, ar slēdzeni, tām 3 mēlītēm, 2 vērtnēm (3.6×2.2m, sadalīts 4 daļās – malējās “statiskas”, vidējās “veramas”). Ziemā biju pārsteigts, ka tām durvīm atslēgu var pagriezt par 2 apgriezieniem 😀 Pārējos gadalaikos var tikai par vienu apgriezienu. Droši vien kaut ko jāregulē, tāpat arī “pēc papīriem” it kā pienācis laiks “pirmajai apkopei” (tās durvis gan ir vienīgās, kas tiek lietots, citur visur rokturi pagaidām noņemti). Bet kā lai piesaka to apkopi, ja viņi ar klientiem nemaz nevēlas runāt?

  Pasūtīšanas laikā arī ar komunikāciju bija pasmagi. Līdz pat tādam absurdam, ka norunātajā laikā aizbraucu uz to viņu ražotni, bet tur neviena nav. Nācās karstumā, mašīnā gaidīt, kamēr atbrauks no Rīgas.

  Nu jā, attieksmei ir nozīme… “Aci pret aci” it kā viss super, bet “attālinātā komunikācija” smagi pieklibo…

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.