Finiša zemes līdzināšanas darbi

Nākošo vasaru gribās sagaidīt sakoptā būvlaukumā. Paskatījos apkārt ko varētu darīt, lai lielās traktortehnikas darbus pārvērstu līdzenā un sakoptā vidē. Kopā ir kādi 4000 kvadrātmetri. Vienmēr ir iespēja strādāt ar rokām pašam, bet laikam ne šoreiz, jo 1200 kvadrātmetrus, kur sastādīti ķirši grābām (ģimenes sievietes) ar rokām, ilgi, mokoši un beigās nav nemaz tik vienkārši izlīdzināt vienmērīgi. Mīliet sievietes un uzticiet darbus www.mintraktex.lv Ir darbi kurus jāuztic profesionāļiem ar tehniku un iemaņām.

2

Man atkal paveicās un atbrauca tas pats Bobcat vadītājs (iedevu iesauku Ķirurgs – jo strādā pedantiski un profesionāli). Pirmo reizi man darīšana ar ķirurgu bija šeit.

1

Viņiem tagad kā reiz bija ienācies jauns aprīkojums kurš ir paredzēts tādām situācijām kā man (nelīdzena, ar dažiem celmiem, akmeņiem, stumbru atliekām). Ideja primitīva, bet rezultāts izcils. Virsa uzrušināta, bet zem tās rullis ir saspiedis pamatni. Agregāts Latvijā pieejams tikai no šīs nedēļas!!!

3

15

Rudens ir pienācis. Lapu iestrāde zemē pat varētu būt auglīgs pasākums.

4

Izmēģinājums tiek veikts uz samērā slapjas augsnes jo pa nakti ir lijis un pie ceļa malas mitrums ir vairāk koncentrējies. Šoferis saka ka neko te vairs labāk nevarot sadarīt, bet man jau sāk patikt rezultāts.

5

Lielais lauks ir nedaudz sausāks. Te var redzēt kas notiek pēc pirmās reizes pārbraucot at to agregātu. Braucot uz priekšu tas attiecīgi griežas tā, lai skanes, akmeņi utml lidotu uz priekšu vai iespiestos zemē zem uzirdinātā slāņa (sanāk pat tāds attīrīšanas process). Braucot atpakaļgaitā rumba griežas pretējā virzienā.

6

Vislabāk sanākusī before/after bilde.

7

Izskatās ka īpašnieks Reinis arī priecājās par ieguldījumu:) Sarkangalvīte mežā!

8

Atstāju darboties un aizdevos uz Rīgu pēc pārējās ģimenes, lai parādītu procesu.

9

Atbraucām un… Katrs samaksātais EUR www.mintraktex.lv ir tā vērts! Apmēram trešā daļa lauka no “miskastes” par izcilu zaliena lauku 2h!

10

Atliek nolasīt dažus lielos akmeņus un var droši teikt ka ar raideri nākošajā vasarā vares pļaut un laist dēlus skraidīt.

11

Un vēlreiz primitīvais brīnumaparāts!

12

13

14

7 thoughts on “Finiša zemes līdzināšanas darbi

  1. Sveiks, Neatceries kā sauca bobcata operatoru, kurš Tev tur strādāja? Vienkārši viņš bija arī pie manis un tagad atkal vajag un gribās sarunāt ar Reini, lai ir atkal tas pats cilvēks, bet aizmirsu, kā viņu sauca.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.