Sagatavošanās Ķiršu stādīšanai

0

Sen atpakaļ iepirktās Tubex trubas jāliek beidzot lietā. Pagājuši jau varāk kā 2 gadi.

3

Kamēr bija siltais/karstais laiks katru no 3x3m kvadrātiem sieva un izpalīdzīgie radiņi apkopa čupiņās. Veidojās tāds takā tuksnesis.

4

Krustpunktos tiek veidotas lāpstas dziļuma-platuma bedrītes, lai atvieglotu stādīšanu pēc nedēļas.

6

Katrā no bedrēm būs nepieciešams bambusa kāts, lai noturētu Tubex aizsargtrubu. Bambuss iespējams izturēs 3 gadus, tad jau arī sēta būs apkārt.

7

Ar 16mm urbi sagatavoju vietu, kurā iespraust 2m bambusu. Jāsaka to, ka akumulatora urbmašīnu vairs nepirkšu zem 14v un zem 200eur. Šitāds čakars ar sūdīgām baterijām un ilgām lādēšanām, bet urbmašīna ir izturējusi tikai vienu dzīvokļa remontu + garantijas remontu Bosch. P.S – Kāda starpība starp Bosch un Makita? Bosch instrumentiem 2 gadu garantija, Makita 1 gads un tas vienreiz jau sarūgtināja..

8

Taisnie saurbti, līkie gaida savu kārtu. Zemes saturs ir ļoti dažāds, sākot no grūti urbjamam mālam, līdz putošām smiltīm.

9

Grand finale brīvdienu darbam. 13×19 bedrītes, kursas palīdzēja sarakt Jānis un Reinis (tas viņiem aizņēma divatā veselu dienu).

10

Izskatās pēc pļaušanas zezonas sākuma.

11

Sistēma vienkārša. Truba kura sastāv no plastmasas sieta un plēves. Teorētiski kociņam esot gan silti, gan droši. To redzēsim. Ar savilčiem viss nostiprinās, lai sniegi un vēl nesagāž.

12

Tur pēc teorijas iekšā būs ķirša stāds.

3 thoughts on “Sagatavošanās Ķiršu stādīšanai

  1. Man liekas ka Makita tomēr 2 gadi ja pērk uz privāto – pašam Makita 18V 3Ah LXT litija komplekts urbmašīna+tarkškrūvgriezis un pilnībā apmierināts.
    Bosch zilajiem bija ja mēneša laikā pēc pirkuma piereģistrē viņu lapā tad garantija 3 gadi arī uz firmu. Perfis gan man ir Bosch. arī apmierināts.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.