Sagatavošanās FBS (ФБС) pamatiem

Nekur neesmu pazudis, vis notiek lēnam un pagaidām bez bankas.
Screen Shot 2015-09-20 at 10.32.29 PM

Sarēķināju un saskaitīju – sanāca FBS 9-3-6 29gab, FBS 12-3-6 23gab, FBS 24-3-6 87gab un transports 5 reisi. Kopā jau baigā darīšana, jo katrs reis esot un 40t. Uzraucos par piebraucamo ceļu.
0

Pirmais auto ir klāt. Lai gan bijām runājuši ka objektā neviens nebūs un materiāls jāatved un jānoliek, tomēr sanāca aizķeršanaās. Pie pirmās mašīnas biju uz vietas, lai ierādītu vietu. Sanāca žaketē un 30min pirms sanāksmes āķēt blokus, jo tas neesot viņa pienākums. Pārējās 4 mašīnas āķēja pats, sarunājām ātri ari viņa priekšnieku pienākumus. Beigās piešķīru prēmiju.

1

Līdz ar “nagiem” pietika vietas izgrozīties atpakaļgaitā, lai nenodarītu nevienam pāri.

2

No pirmspēdējās kravas bloki nāca pavisam svaigi, tā vien likās, ka tikko no veidņiem. Līdz ar to trauslāki un uzmanīgāk jākrauj. Šoferis lai arī noguris, tomēr pacietīgs un prātīgs. Kopumā veda man blokus 12h.

3

Žūst un gaida savu kārtu. Lielisks bērnu laukums, līdzīgs manai bērnībai.

4

Ar traktoru izdevās izrakt +/- 90cm un toreiz sanāca lietu iepauzēt dēļ gruntsūdens. Šoreiz ar roku darbu jāpanāk nepieciešamais līmenis. kontrolrakuma 2m dziļumā joprojām nav manām ūdens, viss ir ok.

6

Nepieciešamie dziļumi tiek noteikti ar nivelieri (paldies Kasparam no baltā saraksta par iekārtu) un stabiņi iedzīti nepieciešamajos augtumos. Atliek vien rakt.

5

Darbīgie zēni Raitis un Jānis dienas laikā tiek galā ar 60% rakšanas darbu. Būtiski aizkavē tas, ka ir diezgan mālains tas pasākums un tas ka no sākuma dara – tad domā, sanāk daudzas lietas pārdarīt. Kopumā labs temps. Tranšeja 80cm plata jo pirmais bloks tiks gūldīts uz sāniem (60cm bloks).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.