Gazes diena

Uz topogrāfijas bija atzīme no LG, ka nepieciešama “Vienošanās par zemes darbu izpildes noteikumiem gāzes vadu un gāzes iekārtu aizsargjoslās”. Kopā tas aizņēma 1,5h – bezmaksas stāvvieta ir tikai 1h un manu grēku laipnais darbinieks atlaida, nelika papildus maksāt 0.8 EUR, patīkami. Vispirms jau jāsaka, ka LG teritorija ir iekopta un tiešām ir sajūta, ka kompānijas Campus ir pievilcīgs kā no āras tā arī no iekšas, pat cilvēki ir pretīmnākoši, lai gan nedaudz var just ka slepj nelielu devu pozitīva naida, piemēram, kamēr gaidīju savu kārtu smaidu izraisīja vienas dāmas komentārs dodoties apstiprināt projektu: “Pildspalvu paņemšu līdzi lai saskaņotu, bet pirmstam gan pašakarēšu”, tā arī bija 🙂

0

Process tāds. No saķuma nepieciešams dabūt 9 korpusā otrajā stāvā grafisko daļu kā iet gāzes vads – divas līnijas (resna zaļa un tieva sarkana attēlo vienu un to pašu gāzes vadu dažādās sistēmās) – esot jārok ar rokām un jāskatās kur tad viņš atrodas īsti.

4

Tad uz trešo stāvu pēc vienošanās.

1

Paldies dāmai, kura ierakstīja visus iespējamos darbu veidus. Pats biju pārāk fokusējies uz elektrības kabeli, bet par ceļu un žogu pavisam aizmirsu..

2

Kas tad ir jāievēro darbojoties ap augstspieciena gāzes šļauku?

3

Tagad atliek rakšanas dienā no rīta zvanīt un pieteikt rakšanas darbus – pa dienu kāds atbraukšot no LG pamonitorēt.

One thought on “Gazes diena

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.