Būvasis. Spraužam dabā

Uzreiz varu teikt ka uz papīra topogrāfijā viss (būvniecības process) izskatās daudz vienkāršāk kā dabā – nejūt to apjomu. Uzmeklēju tos pašus puišus kuri taisīja topogrāfiju, lai izpalīdz ar būvasu nospraušanu. Atbrauca, nedaudz nokavēja, bet man vismaz bija pietiekami laika, lai sagatavotu mietiņus (nokasītu Depo uzlīmes – esmu pedants) un parunātos ar kaimiņu, kuram kā izrādās mansardam siltumizolācija jumtā ir 15cm!!!

Puiši uzreiz sāka ķert GPS cik noprotu un sadalīja darbus, var redzēt ka komanda. Busā pāris tukši aliņi, bet tie visticamāk no brīvdienām:)

1

Kaut kad nākotnē tur augšā, visaugstākajā vietā (25m virs jūras) iespējams kaut kas būs, bet pagaidām pa mēnesi viss ir ražīgi aizaudzis gan ar ziediem, gan ar meža zemenēm.

2

Pirmo reizi ieraudzīju skatu no dzīvojamās istabas/terases. Cerams ka kaimiņš nenolaidīs tos bērzus kā to izdarīju es.

3

Zēni strādā un vietām zāle sniedzas līdz padusēm, pamanās uz īsu brīdi arī pazaudēt aprījojumu, bet es savu bērnu. Viennozīmīgi būs jāpļauj.

4

Laukos notiek tā – kaimiņi uz tavas zemes sastāda egles un ceriņus, jo skats pa viņu logu uz tavu zemi ir bēdīgs. Diemžēl, bet ceļš ies pāri eglēm un ceriņiem – sarunājām ka iestādīsim citur.

5

Visu skaisto vienmēr var izbojāt vītietis ar trimmeri. Šobrīd nav idejas cik laika prasīs izvicot 1ha ar trimmeri, pieļauju kādas 4-6h. Ir kādam pieredze?

6

3 thoughts on “Būvasis. Spraužam dabā

  1. Sveiki!
    Tā kā mēs arī esam procesā uz mājas būvniecību, būtu ļoti pateicīgs, ja izveidotu tādu, kā “Balto sarakstu”. Nu, līdzīgi, kā viena citā būvniecības blogā. Tie paši mērnieki – ar kādiem 4iem runāju un jau sarunāju, beigās pazuda 🙂

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.