Būvatļauja saņemta. Derīga līdz 2017 gadam

Dokumenti kārtībā. Beidzot! Paldies Projektētājai/Arhitektei Inese par palīdzību, lai gan uz nestandarta risinājumiem un paaugstinātas energoefektivitātes projektēšanu necēlās roka, toties pakalpojuma maksa bija lētāk nekā citur. Piemēram zem siltās grīdas pietiekot 5cm putuplasts. Vērtēsim pēc nodošanas kādas bija kopējās papīru izmaksas.

Būvniecības gaitā tik un tā būs nobīdes no projekta un būs visticamāk vēl kaut kas jāpielabo papīros, tapēc es pārāk nesatraucos un energoefektīvos risinājumus pēc labākās prakses iestrādāšu pats.

Šobrīd akceptēts šāds variants ar piebraucamo ceļu 70m, saimniecības ēku 45kvm & dzīvojamo ēku 117.

IMG_0025

7 thoughts on “Būvatļauja saņemta. Derīga līdz 2017 gadam

 1. Nedomāji bioloģisko attīrīšanas iekārtu likt nevis dienvidos, kā tagad, bet rietumu pusē aiz saimniecības ēkas (vainu līkumā pie celiņa, vai tur kur topogrāfijā kautkāds uzklans)? Šobrīd tev kanalizācija sanāk tieši dienvidos 12metri no izejas uz terasi. Ja izdomāsi uztaisīt mājas priekšā zālāju, tad tur tev būs kanalizācijas aka ar visu no tā izrietošo.
  Tāpat neaizmirsti, ka reizēm tas viss tomēr pārplūst (īpaši ja ir plānota ūdens mīkstināšas/atdzelžošanas iekārta) un tad mauriņa vietā būs smirdīga pļava 😦 Arī bumbiermašīna reizi pāris gados atbrauc, lai cieto frakciju izsūknētu – ja akas būtu starp māju un celiņu, tad nekādu problēmu, bet pašreizējā variantā sanāk ka auto brauks iekšā tavā iekoptajā zālājā lai izsūknētu. Pēc tam vēl pusi vasaras zālē būs rises un pēdas no kravas auto. Tev to vajag?

  Like

  1. Ernast – trāpīji. Bumbiermašīnai ko esmu redzējis max ir 10m šļauka un šajā gadījumā notiks tieši tā kā Tu raksti, līdz ar to veselais saprāts teic to, ka ķemertiņš tiks organizēts pie saimniecības ēkas ceļa pusē

   Like

 2. Izskatās, ka top vel viens labs blogs par mājas būvniecību. Prieks!
  Uz Tava ĢP izlasīju tādu tekstu no I.Abikas – “Šajā būvprojektā ir iekļautas visas nepieciešamās daļas atbilstoši būvatļaujā ietvertajiem nosacījumiem”. Vai vari pastāstīt, kas tās par daļām un kas viņas izstrādāja!? Paldies!

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.