Ģeoloģiskā izpēte

Kā viens no pasākumiem ir ģeoloģiskā izpēte, lai var droši turpināt mājas pamatu un pieguļošo infrastruktūru projektēšanu. Paskatijos apkārt un atradu SIA ”GESL”, ģeologs V.Gavrilovs, nākošreiz pasūtot pakalpojumus no šī uzņēmuma rēķināšos ka pakalpojumu pilnā apjomā saņemšu pēc 6 mēnešiem. Pie lietas. Atbrauca kungi un uztaisīja 2 urbumus, katru 4m dziļu – vienu tur kur plānojas māja, otru randomā, šobrīd nožēloju, ka abi urbumi pie vienādām augstuma atzīmēm.

Screen Shot 2015-06-07 at 10.04.56 AM

Ņemot vērā ka tas bija Novembris bija lieliska iespēja uzzināt zemes stāvokli slapjos apstākļos. Daži izrāvumi no atskaites.

Screen Shot 2015-06-07 at 9.51.26 AM

Nekas ekstrēms neatklājās un grunts esot “normāla”, nav purvs. Smalka smilts josla 2.2m biezumā pieļauj jebkādu pamatu izveidi, līdz ar to nav jācīnās pret dabu.

Screen Shot 2015-06-07 at 9.49.35 AM

Screen Shot 2015-06-07 at 10.24.27 AM

Un 2015 gada janvārī parādijās ziņa LV portālos:

Screen Shot 2016-01-21 at 5.18.17 PM

5 thoughts on “Ģeoloģiskā izpēte

 1. Kaspar, Tev vēl paveicās, ka dabūji arī pēc 6 mēnešiem kautko no Vitālija Gavrilova un kompānijas SIA GESL. Vitālijs patstāvīgi ir Latgalē, urbj un dara citus darbus 😀
  Ieteikums citiem- apkārt ir daudz firmu, kas nodarbojas ar ģeoloģiju un ir no kā izvēlēties.

  Liked by 1 person

 2. Vitālijs Gavrilovs, Sia mole v, Sia Granbau, Sia gesl – krāpšana
  Vitālijs Gavrilovs nodarbojas ar sīko būvniecību, piedāvā ģeoloģijas pakalpojumus, pamatu izbūvi, ūdens spices un dziļurbumus.

  Spriežot pēc komentāriem šajā portālā neesam ne tuvu pirmie kuri ir cietuši no šīs organizācijas.
  Īsumā:

  Ir vismaz divi darboņi ar Vitāliju priekšgalā kuri atsaucās kā profesionāli ģēologi un ūdens spiču ierīkotāji, atri atbrauc uz objektu ar bmw sedana markas automašīnu (ļoti netipisks darba auto), bagažniekā viņiem ir zemes urbis. Ātri izurbj 3 caurumus un prasa 250Eur.
  Mums bija divi dažādi objekti kur gribējām noskaidrot grunts sastāvu pirms zemes gabala iegādes, tātad samaksājām 500Eur, lieki piebilst ka nekādu čeku par skaidras naudas darījumu nesaņēmām.

  Mūsu traģiskā kļūda bija, ka mēs vēl šiem darboņiem pasūtījām dziļurbumu, ko Vitālijs solīja ātri un operatīvi nokārtot, tikai tagad saprotu, ka viņam nekādas nopietnas urbšanas iekārtas nav, mēs pasūtījām arī dziļurbumu, Vitālijs ātri mums atsūtīja avansa maksājumu 1625Eur apmērā, ko arī samaksājām uz izrakstītā rēķina pamata.

  Gāja laiks un darbonis pazuda, nebija ne ģeoloģijas rezultātu, ne solītā urbuma. Sākās šovs ar meliem un atrunām, šodien, rīt, atkal rīt utt, pa vidu vēl ceļojumi uz Āfriku un iesprūšana lidostās utt, diezgan klasiski meli.

  Apmēram pēc diviem mēnešiem ar neskaitāmiem atgādinājumiem un brīdinājumiem par publisku sūdzību dabūjām ļoti primitīvu ģeoloģiju vienam zemes gabalam. Ar to mūsu “veiksme” beidzās.

  Šobrīd Vitālijs ar grupu ir piesavinājies 1875Eur un veic visādas krāpnieka cienīgas afēras ar atrunām kapēc nauda vēl nav atgriezta.

  Šis ir pirmais solis ar ko bridinam pārējos potenciālos “klientus” un lūdzam atsaukties līdzīgi apkrāptos lai pievienotu Jūsu liecības apjomīgam iesniegumam Policijai, VID, un PTAC. sūtiet savus iesniegumus brīvā formā uz [slēpt]@gmail.com

  Vitālijam šī nebūs pirmā reize nonākšanai Policijas uzraudzībā, un ši būs jau darbošanās grupā, kas ir pa visam cits pants un atbildība.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.