Būvniecības iecere

Ar jauno būvniecības likumu nedaudz viss sagriežas savādāk nekā vecās raudzes Projektētāji un Arhitekti bija pieraduši. Dēla jaukie krustvecāki padalijās ar informāciju un tā nu nonācu līdz pieredzējušajai Inesei Abikai, kura apņēmās manas kaprīzes novest līdz būvatļaujai. Teicu uzreiz ka nebūs viegli, bet izskatās ka ejam uz saprātīgu kompromisu. Galvenā kaprīze ir mājas novietojums pret debess pusēm, maksimāls stiklojums D pusē un minimāls Z pusē, kas daudziem nav saprotams, jo baidās pārkarsēt vasarā telpu, tomēr ja parēķina saules leņķi vasarā un ziemā, tad var ar matemātikas palīdzību rast risinājumus un piemeklēt tehniskos līdzekļus, lai ziemā sauli laistu telpā, bet vasarā nē. Vismaz es tā domāju. genplans Pirmā skice par novietojumu ir tāda kā vēlos un izskatās ka būs arī piebraucamais ceļš jātaisa apmēram 70m.

Esam pieraduši dzīvot kompakti un ekonomiski izmantot telpu piedomājot par sīkumiem un tapēc māju arī vēlamies tādu kurā varam sabalansēt komfortu un uzturēšanas izmaksas. Tad nu lūk apmēram šādu plānojumu esam sasprieduši – 3 guļamistabas, 2 dušas telpas, virtuve, saimnieciskā telpa un dzīvojamā istaba tik liela cik mums tagad viss dzīvoklis kopā.

Plans_V2

Būvniecības ieceri esmu parkstījis, šonedēļ iesniegs un tad jau būs mēnesi jāuzgaida kamēr saņemsim nākošos norādījumus.

3 thoughts on “Būvniecības iecere

  1. Sveiks, vēlu veiksmi visā būvniecības procesā!
    BET papētot būvniecības ieceri, atļauj man teikt sekojošo:
    Šādu māju nenovēlu pat ienaidniekam, piedod, ka tik skarbi, bet ir daži iemesli, ja vēlies pārrunāt mezglus, kam vajadzētu pievērst uzmanību, tad raksti personīgi.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.